تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

قیمت مصوب هر عدد تخم‌مرغ فله؛ ۱۴۵۰ تومان

سید فرزاد طلاکش، دبیر انجمن تخم مرغ شناسنامه دار با اشاره به اینکه قیمت هر عدد تخم مرغ فله ۱۴۵۰ تومان است، گفت: مردم تخم مرغ فله را دانه‌ای ۲۵۰۰ و شانه‌ای ۷۰ هزار می‌فروشند و برخوردی با این گران فروشی نمی‌شود.

کد خبر: ۱۲۵۹۷۲
۱۴:۲۸ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۱

قیمت مصوب هر عدد تخم‌مرغ فله؛ ۱۴۵۰ تومان

دیدارنیوز: دبیر انجمن تخم مرغ شناسنامه دار با بیان اینکه قیمت هر عدد تخم مرغ فله ۱۴۵۰ تومان است گفت: به دلیل عدم درج قیمت روی محصول هر شانه ۳۰ عددی تخم مرغ فله‌ای تا ۷۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

سید فرزاد طلاکش، دبیر انجمن تخم مرغ شناسنامه دار اظهار داشت: روند صعودی قیمت تخم مرغ در مرغداری‌ها در ۲ ماه گذشته ادامه داشته است و از طرفی مردم تخم مرغ فله را دانه‌ای ۲۵۰۰ و شانه‌ای ۷۰ هزار می‌فروشند و برخوردی با این گران فروشی نمی‌شود.

وی افزود: در این شرایط تولید کنندگان بسته بندی تخم مرغ در حال نابود شدن کامل هستند و مرتب مورد هجمه تعزیرات قرار می‌گیرند که مبادا تخم مرغ را از هر عدد ۱۹۰۰ تومان گرانتر بفروشند.

دبیر انجمن تخم مرغ شناسنامه دار ادامه داد: در ۴ ماه گذشته به دلیل گرانی تخم مرغ از مبدا تولید باعث شده حداقل ۶۰ درصد کارگران مراکز بسته بندی تعدیل و بیکار شدند.

وی تصریح کرد: در ماه‌های اخیر حتی یک کیلو تخم مرغ با نرخ مصوب از سوی اتحادیه میهن به شرکت‌های بسته بندی داده نشده است در حالیکه اگر نرخ مصوب مصرف کننده هر عدد تخم مرغ فله (۱۴۵۰ تومان) بر روی هر عدد آن پرینت می‌شد قیمت‌ها درب مرغداری به صورت افسار گسیخته بالا نمی‌رفت.

طلاکش گفت: در صورتی که قیمت مصوب تخم مرغ روی آن درج شود آثار مثبت آن به مردم هم می‌رسد و افراد می‌توانند این محصول را با قیمت واقعی آن خریداری کنند.

وی افزود: دهک‌های پایین جامعه که قدرت خرید تخم مرغ به صورت شانه‌ای به قیمت مصوب در میادین میوه و تره بار ندارند و مجبور هستند این محصول را صورت روزانه و دانه‌ای از مغازه با قیمت بالا خریداری کنند.

این مقام مسئول اظهار داشت: عدم درج قیمت مصرف کننده آسیب جدی به آن‌ها وارد کرده است. بر اساس مصوبه تنظیم بازار محصولات کشاورزی مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ باید قیمت تخم مرغ فله روی آن درج شود در این صورت برخی از مغازه داران متخلف نمی‌توانند به راحتی آن‌را گران بفروشند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی