تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

"حاج همت" خوشا به حالت که نیستی!

سیداحمد نبوی قائم مقام حزب همت نوشت: به مناسبت سی و هشتمین سالگرد شهادت حاج ابراهیم همت نوشت:

کد خبر: ۱۲۴۳۹۸
۲۰:۰۵ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰دیدارنیوز
ـ سرویس سیاسی: سید احمد نبوی فعال سیاسی و قائم مقام دبیرکل حزب همدلی مردم تحول‌خواه (همت) و از رزمندگان دفاع مقدس و فرماندهان جنگ، به مناسبت ۱۷ اسفند ماه، سی و هشتمین سالگرد شهادت حاج ابراهیم همت در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: وقتی پشت موتور تریل نشستی و در پیچ پشت نیزارها نیمی از صورت زیبایت را هدیه کردی، خوب می‌دانستی که آنجا خانه خدا است؛ یا نه، نه! می‌دانستی آنجا آغوش خود خدا است که در آن آرام گرفتی.

این فعال سیاسی مستقل افزود: حاج همت خوشا به حالت که نیستی تا امروز قهقه مستانه اغنیا و فریاد مستضعفین را بشنوی.

نبوی در پایان نوشت: ۱۷ اسفند ماه، سی و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی حاج ابراهیم همت را ارج می‌نهیم. خداوند بزرگ خائنین به راه و سیره شهدا که نارضایتی مردم را باعث می شوند را رسوا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی