تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

"حاج همت" خوشا به حالت که نیستی!

سیداحمد نبوی قائم مقام حزب همت نوشت: به مناسبت سی و هشتمین سالگرد شهادت حاج ابراهیم همت نوشت:

کد خبر: ۱۲۴۳۹۸
۲۰:۰۵ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰دیدارنیوز
ـ سرویس سیاسی: سید احمد نبوی فعال سیاسی و قائم مقام دبیرکل حزب همدلی مردم تحول‌خواه (همت) و از رزمندگان دفاع مقدس و فرماندهان جنگ، به مناسبت ۱۷ اسفند ماه، سی و هشتمین سالگرد شهادت حاج ابراهیم همت در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: وقتی پشت موتور تریل نشستی و در پیچ پشت نیزارها نیمی از صورت زیبایت را هدیه کردی، خوب می‌دانستی که آنجا خانه خدا است؛ یا نه، نه! می‌دانستی آنجا آغوش خود خدا است که در آن آرام گرفتی.

این فعال سیاسی مستقل افزود: حاج همت خوشا به حالت که نیستی تا امروز قهقه مستانه اغنیا و فریاد مستضعفین را بشنوی.

نبوی در پایان نوشت: ۱۷ اسفند ماه، سی و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی حاج ابراهیم همت را ارج می‌نهیم. خداوند بزرگ خائنین به راه و سیره شهدا که نارضایتی مردم را باعث می شوند را رسوا کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی