تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

آمادگی «سوئیفت» برای اجرای تحریم‌ها علیه روسیه

سیستم نقل و انتقال بین‌المللی بین بانکی، «سوئیفت» اعلام کرد که پس از دریافت دستورات قانونی آماده اجرای تصمیم کشور‌های غربی مبنی بر اعمال تحریم‌ها علیه بانک‌های روسیه است.

کد خبر: ۱۲۳۳۶۲
۰۹:۳۸ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۰

آمادگی «سوئیفت» برای اجرای تحریم‌ها علیه روسیه

دیدارنیوز: سیستم بانک بین المللی «سوئیفت» اعلام کرد که آماده اجرای تصمیم کشور‌های غربی برای اعمال تحریم‌ها علیه بانک‌های روسیه است.

به نقل از ان‌بی‌سی، سیستم نقل و انتقال بین‌المللی بین بانکی، «سوئیفت» اعلام کرد که پس از دریافت دستورات قانونی آماده اجرای تصمیم کشور‌های غربی مبنی بر اعمال تحریم‌ها علیه بانک‌های روسیه است.

سوئیفت در بیانیه‌ای گفت: "ما در حال تعامل با مقامات اروپایی برای درک جزئیات نهاد‌هایی هستیم که مشمول اقدامات جدید خواهند بود و در حال آماده شدن برای پیروی از دستورالعمل‌های قانونی هستیم. "

روز شنبه، انگلیس، کمیسیون اروپا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کانادا و ایالات متحده در مورد تحریم‌های ضد روسیه بر سر وضعیت اوکراین توافق کردند. آن‌ها متعهد شدند که بانک‌های منتخب از سیستم سوئیفت حذف شوند و بانک مرکزی روسیه از استقرار ذخایر بین‌المللی خود به شیوه‌هایی که بانک‌های روسی درباره تأثیر تحریم‌ها تصمیم گرفتند، جلوگیری شود.

به گفته یک مقام دولت آمریکا، اتحادیه اروپا در حال نهایی کردن فهرست بانک‌های روسی است که از سوئیفت خارج می‌شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی