تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

مشکلات شهر بیدروبه رفع می‌شود

فرماندار اندیمشک گفت: تعامل هماهنگی و همدلی باید بین شهردار و شورای شهر با مسولین شهرستان جهت توسعه و پیشرفت شهر بیدروبه وجود داشته باشد.

کد خبر: ۱۲۳۳۴۹
۰۸:۴۱ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: جهانگیری فرماندار اندیمشک گفت: بیدروبه دروازه ورودی خوزستان و شهرستان اندیمشک است و از موقعیت جغرافیایی مهمی برخوردار است.

جهانگیری افزود: همواره به شهر بیدروبه توجه ویژه‌ای شده است و در این شهر پروژه‌های بسیار مهمی همچون بیمارستان امام رضا (ع) در جهت ارائه خدمات پزشکی به مردم احداث شده است.

وی با بیان اینکه مشکلات شهر بیدروبه حل می‌شود گفت: با توجه به دغدغه مردم شهردار و اعضای شورای شهر یک زمین چمن مصنوعی و یک زمین چمن طبیعی در این شهر در سال آینده احداث و در اختیار مردمان ولایتمدار این شهر قرار می‌گیرد.

وی گفت: با اجرای طرح جامع آب رسانی که در دست احداث است در سال آینده مشکل تنش آبی شهر بیدروبه و روستا‌های اطراف برطرف می‌شود

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی