تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.
به منظور حذف زمینه‌های زباله‌گردی از بدنه منطقه ۱۲ صورت گرفت:

مرحله دوم طرح ضربتی جمع‌آوری و ساماندهی مراکز غیرمجاز پسماند خشک

شهردار منطقه ۱۲ از اجرای مرحله دوم طرح ضربتی جمع‌آوری، پلمپ و ساماندهی مراکز غیرمجاز پسماند خشک به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در زمینه زباله‌گردی از بدنه این منطقه خبر داد.

کد خبر: ۱۲۳۳۱۴
۱۵:۵۴ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

مرحله دوم طرح ضربتی جمع‌آوری و ساماندهی مراکز غیرمجاز پسماند خشک

 

دیدارنیوز: شهردار منطقه ۱۲ از اجرای مرحله دوم طرح ضربتی جمع‌آوری، پلمپ و ساماندهی مراکز غیرمجاز پسماند خشک به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی در زمینه زباله‌گردی از بدنه این منطقه خبر داد.

امیر یزدی با بیان این مطلب که زباله‌گردی در شأن پایتخت نیست، گفت: اجرای مرحله دوم این طرح که در حذف زمینه‌های زباله‌گردی در شهر تأثیر به‌سزایی دارد، با همکاری واحد‌های اجرایی نواحی، یگان اجرائیات، نماینده اداره حقوقی و نیروی محترم انتظامی صورت گرفت.

یزدی دراین‌باره توضیح داد: به دنبال اجرای مرحله اول طرح ضربتی جمع‌آوری و پلمب ۵۴ باب مرکز غیرمجاز در دی‌ماه ۱۴۰۰، متأسفانه شاهد بازگشایی دوباره تعدادی از این مراکز و شروع به فعالیت تعدادی از آن‌ها بودیم که به همین دلیل، مرحله دوم طرح ضربتی جمع‌آوری، پلمب و برخورد با مراکز غیرمجاز از روز چهارشنبه، ۴ اسفندماه با هماهنگی‌های انجام‌شده با عوامل کلانتری ۱۱۳ بازار، شهرداری ناحیه ۲ و اداره مدیریت پسماند تعداد ۸ باب مرکز غیرمجاز در سطح محدوده ناحیه ۲ جمع‌آوری و پلمب شد.

وی از انجام اقدامات قضایی در مورد مراکز بازگشایی‌شده خبر داد و گفت: تعداد ۲۴ پرونده به همراه مستندات کامل از مراکز غیرمجاز در سطح نواحی ۲، ۳ و ۴ که فک پلمب شده و دوباره شروع به فعالیت کرده بودند، به اداره حقوقی منطقه تحویل داده شد تا به منظور اقدام قضایی از طریق دادسرای ناحیه ۳۷ به پرونده آن‌ها رسیدگی شود.

شهردار قلب طهران از پایش مرتب و مستمر نواحی و محلات برای جلوگیری از به‌وجودآمدن مراکز غیرمجاز جدید خبر داد و بیان کرد: در صورت شناسایی مراکز غیرمجاز دیگر این طرح به‌سرعت اجرایی می‌شود و مردم می‌توانند مطمئن باشند که شهرداری در این زمینه باجدیت برخورد خواهد کرد.

روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی