تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد

آخرین وضعیت پرواز‌ها برای بازگرداندن ایرانی‌ها از اوکراین

رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: پیگیری‌ها برای بازگرداندن شهروندان ایرانی از اوکراین در حال انجام است و حتی شهروندانی که بتوانند خودشان را به لهستان یا مجارستان برسانند، برای آن کشور‌ها نیز پرواز فوق‌العاده برنامه‌ریزی می‌کنیم.

کد خبر: ۱۲۳۳۱۱
۱۵:۴۰ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

آخرین وضعیت پرواز‌ها برای بازگرداندن ایرانی‌ها از اوکراین

دیدارنیوز ـ محمد محمدی بخش درباره آخرین وضعیت پرواز‌ها برای بازگرداندن شهروندان ایرانی از اوکراین اظهار کرد: از چندین طریق در حال پیگیری برای گرفتن مجوز پرواز به اوکراین و کشور‌های همجوار برای بازگرداندن شهروندان ایرانی هستیم.

وی افزود: به ایکائو نامه نوشتیم و از این دستگاه حاکمیتی بین‌المللی درخواست کردیم تا در اولین فرصت که آسمان اوکراین اجازه می‌دهد به این کی‌اف پرواز کنیم و اتباع خودمان را به کشور بازگردانیم، اما در حال حاضر آسمان اوکراین بسته است و هیچ پروازی در آنجا انجام نمی‌شود.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: تا زمانی که بتوانیم مجوز پرواز از کی‌اف را دریافت کنیم از طریق وزارت امور خارجه در حال پیگیری برای دریافت مجوز پرواز به بوداپست و ورشو هستیم تا هر تعدادی از ایرانیان خودشان را به لهستان و مجارستان برسانند، بتوانیم آن‌ها را بازگردانیم. البته سفارت ایران در این کشور‌ها باید تعداد مسافران را به ما اعلام کند تا بتوانیم پرواز مناسب را اختصاص دهیم.

محمدی تأکید کرد: به همه ایرانیانی که در اوکراین هستند این اطمینان را می‌دهیم که به صورت لحظه‌ای و دائمی در حال پیگیری برای دریافت مجوز پرواز به کی‌اف، بوداپست و ورشو هستیم تا بتوانیم همه ایرانیانی که می‌خواهند به کشور بازگردند را منتقل کنیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی