تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

فرانسه یک کشتی تجاری روسی را توقیف کرد

فرانسه اعلام کرد یک کشتی تجاری روسی را که در حال حمل تعدادی وسائل نقلیه به سمت سن پترزبورگ بوده به ظن ارتباط با تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه توقیف کرده است.

کد خبر: ۱۲۳۲۸۸
۱۴:۱۷ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

فرانسه یک کشتی تجاری روسی را توقیف کرد

دیدارنیوز: فرانسه یک کشتی تجاری در کانال مانش را به ظن ارتباط با تحریم‌های روسیه توقیف کرد.

سازمان امور دریایی فرانسه اعلام کرد یک کشتی تجاری روسی را که در حال حمل تعدادی وسائل نقلیه به سمت سن پترزبورگ بوده به ظن ارتباط با تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه توقیف و به سمت بندر «بولونی-سور-مر» هدایت کرده است.

یک مقام محلی در ناحیه «پا-د-کله» در شمال فرانسه گفت این کشتی ۱۲۷ متری به شدت مشکوک بوده که تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه را نقض کرده باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی