تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
همزمان با سراسر کشور برگزار شد؛

برگزاری اقدام فراگیر شبکه های توزیع برق در استان خوزستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: مانور اقدام فراگیر شناسایی، تعمیرات و بهینه سازی و رفع کانون های خطر با رویکرد بهبود ایمنی در شبکه های توزیع برق خوزستان همزمان با سراسر کشور، با حضور و مشارکت 101 گروه عملیاتی به انجام رسید.

کد خبر: ۱۲۳۲۵۹
۱۲:۵۲ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

برگزاری اقدام فراگیر شبکه های توزیع برق در استان خوزستان

به گزارش دیدارنیوز خوزستان|، دکتر علی خدری با بیان اینکه این مانور با هدف و رویکرد افزایش پایداری شبکه و ارتقاء و بهبود ایمنی و رفع کانون های خطر با رویکرد ایمنی شبکه های توزیع برق اجرا می شود؛ اضافه کرد: در این اقدام فراگیر که به صورت همزمان در سراسر کشور اجرا شد، 101 گروه عملیاتی با تعداد 330 نفر پرسنل اجرایی و 144 خودرو سبک و سنگین مشارکت داشتند.

خدری افزود: بیش از 1200 نقطه حادثه خیز در سطح کل شبکه های توزیع برق استان به جز کلانشهر اهواز پیش بینی شد که از جمله این اهداف و محورهای عملیاتی می توان به تعداد 62 مورد کنترل و اصلاح حریم شبکه، 57 اصله جابجایی و اصلاح پایه های قرار گرفته در معابر پس ازتعریض و تغییرات مبلمان شهری، 91 اسپن اصلاح فلش شبکه، مقاوم سازی و تعویض پایه های معیوب اشاره کرد که در دستور کار سراسری اکیپ های عملیاتی و فنی قرار گرفت.

وی همچنین 294 مورد ترمیم دریچه های معیوب پایه های روشنایی معابر، 163 مورد جمع آوری اشیاء اضافه و تابلوهای تبلیغاتی در مجاورت پایه های شبکه، 375 اشتراک اصلاح کابل سرویس های به هم تنیده مشترکین روی پایه ها و 61 مورد قفل و بست و ترمیم درب پست های زمینی و تابلوهای زیر ترانس را از دیگر اقدامات و محورهای عملیاتی برگزاری این مانور برشمرد.

 

برگزاری اقدام فراگیر شبکه های توزیع برق در استان خوزستان

 

برگزاری اقدام فراگیر شبکه های توزیع برق در استان خوزستان

برچسب ها: خوزستان برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی