تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
طحان نظیف خبر داد

طرح انتقال آب به سیستان و بلوچستان تائید شد

هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز اعلام کرد که طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان در شورای نگهبان تائید شده است.

کد خبر: ۱۲۳۲۴۶
۱۲:۱۱ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

طرح انتقال آب به سیستان و بلوچستان تائید شد

دیدارنیوز: سخنگوی شورای نگهبان از تائید طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان در شورای نگهبان تائید خبر داد.

هادی طحان نظیف در نشست خبری خود با اشاره به طرح انتقال آب از دریای عمان به سیستان و بلوچستان گفت: طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان در شورای نگهبان تائید شده است. طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان پس از رفع ابهامات از سوی مجلس، در جلسه شورای نگهبان بررسی و مغایر شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: همچنین لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جلسه اخیر شورای نگهبان بررسی و مغایر شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

وی ادامه داد: طرح اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم نیز مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت.

طحان نظیف بیان کرد: دو طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه انتخابات و شورا‌ها خلاف موازین شرع شناخته نشد. البته دو تذکر هم نسبت به این طرح به مجلس داریم که قطعا به مجلس خواهیم گفت.

وی ادامه داد: ۱۲ استعلام از دیوان عدالت اداری در جلسات شورا بررسی و به دیوان پاسخ داده شد این‌ها مواردی بود که ممکن است از سوی برخی افراد ادعا شود که رسیدگی‌های و موارد تاییدی از سوی شورای نگهبان خلاف شرع یا قانون است که پاسخ‌های لازم به دیوان در این باره ارائه شد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی