تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

تولید بیش از ۳ میلیون مگاوات انرژی برق در نیروگاه افق ماهشهر

نیروگاه افق ماهشهر با تولید ۲۴۱ هزار و ۹۲۶ مگاوات ساعت در بهمن سال جاری، میزان تولید ۱۱ ماهه سال خود را به ۳ میلیون و ۳۲ هزار و ۴۷۵ مگاوات ساعت رساند.

کد خبر: ۱۲۳۲۳۴
۱۱:۲۵ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: فضل‌الله خادمی، مدیر نیروگاه افق ماهشهر با اشاره به نقش عمده این نیروگاه در پایداری شبکه برق جنوب‌شرق خوزستان، گفت: تامین برق مورد نیاز مردم و صنایع مستقر در منطقه جنوب شرق خوزستان بویژه شهرستان ماهشهر مهمترین رسالت ماست و از ابتدای سال تاکنون توانستیم ۳ میلیون و ۳۲ هزار و ۴۷۵ مگاوات ساعت انرژی برق را تولید و به شبکه سراسری عرضه نمائیم. وی اظهار امیدواری نمود با تکیه بر دانش و تجربه ارزشمند کارکنان تلاشگر این نیروگاه در سال آتی بویژه تابستان پیش رو شاهد تداوم این خدمت رسانی و تولید پایدار انرژی حیاتی برق باشیم.

وی همچنین متوسط ساعت کارکرد این نیروگاه طی ۱۱ ماهه سال جاری را ۲۶۴۳۸ ساعت عنوان نمود.

لازم بذکر است نیروگاه سیکل‌ترکیبی افق ماهشهر با چهار واحد ۱۶۲ مگاواتی در کیلومتر ۱۵ جاده ماهشهر- چمران احداث شده و عملیات نگهداری، تعمیرات و بهره‌برداری از این نیروگاه گازی ۶۴۸ مگاواتی با تلاش متخصصان نیروگاه رامین اهواز انجام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی