تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

پتروشیمی بندرامام شرکتی ممتاز در حوزه داخلی‌ سازی

پتروشیمی بندرامام برای سومین سال پیاپی در نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل صنعت پتروشیمی ضمن تفاهم با ۸ شرکت دانش بنیان باز هم پیشرو در حوزه داخلی سازی شد.

کد خبر: ۱۲۳۲۱۷
۱۰:۳۷ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۰

پتروشیمی بندرامام شرکتی ممتاز در حوزه داخلی‌ سازی

به گزارش  دیدارنیوز خوزستان|به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام ، سومین نمایشگاه و همایش تخصصی ساخت داخل صنعت پتروشیمی طی سه روز از دوم لغایت چهارم اسفندماه سال جاری در جزیره کیش برگزار و این شرکت ضمن شناسایی نیازهای خط تولید و با برنامه ریزی از پیش تعیین شده به منظور استفاده هرچه بیشتر از توان کارشناسان و شرکت های داخلی ، ۸ تفاهم نامه با شرکت های دانش بنیان در راستای داخلی سازی مواد شیمیایی ، قطعات یدکی و‌ تجهیزات منعقد کرد.

در این نمایشگاه و همزمان با مراسم رونمایی از تفاهم نامه ها ، حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام اظهار داشت: از مجموع ۱۲۵ هزار قطعه در این مجتمع، ۴۲ هزار قطعه قابلیت ساخت داخل را دارند که از این تعداد تاکنون با استفاده ظرفیت و دانش کارشناسان و نخبگان کشور ، ۱۲ هزار قطعه و همچنین ۲هزار و ۳۵۰ مکانیکال سیل ، داخلی‌سازی شده است.

وی ادامه داد: پتروشیمی بندر امام در زمینه ساخت داخل و همکاری با سازندگان و تامین‌کنندگان داخلی ، پیشرو و ممتاز عمل کرده و این موضوع با رویکردی نوین در بندر امام نهادینه شده است.

همچنین گفت : این تفاهم‌نامه ها بصورت نمادین و برای حمایت دائمی از ساخت داخل در بخش های مختلفی نظیر مواد شیمیایی ، قطعات یدکی و‌ تجهیزات و به مبلغ هفت میلیون یورو انجام مشده است.

حمیدرضا رستمی در انتها با اشاره به اهمیت حوزه داخلی سازی در پتروشیمی بندرامام ، تصریح کرد: این شرکت در اعتماد به ظرفیت های داخل کشور و حوزه داخلی‌سازی عزمی جزم دارد و در این مسیر پیشگام و پیشتاز است.

شایان ذکر است جمعی از کارشناسان و صاحب نظران حوزه صنعت که در این نمایشگاه حضور داشتند ، ضمن تائید پیشتازی پتروشیمی بندرامام در حوزه داخلی سازی از این شرکت بعنوان نمونه (Benchmark) و الگوی داخلی سازی یاد کردند و به منظور اقدامات صورت گرفته در سالیان گذشته و همچنین اعتماد به جوانان و نخبگان کشور و بی نیازسازی صنعت پتروشیمی از خارج کشور ، از حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام تقدیر و تشکر ویژه ای  بعمل آوردند.

شرکت های منتخب که با پتروشیمی بندرامام توافقنامه امضا نمودند:
۱-شرکت مهرتاش سپاهان- آراد صنعت
۲-شرکت توسعه فناوری و نوآروری ها نفت و انرژی پتروشریف
۳-شرکت بنیاب سنجش دماوند
۴-شرکت دانش بنیان پتروسازه میهن
۵-شرکت همگام صنعت ایسنا
۶-شرکت آتیه پردازان شریف
۷-شرکت فرادید توربو صنعت
۸-پارک علم وفن آوری پردیس

پتروشیمی بندرامام شرکتی ممتاز در حوزه داخلی‌ سازی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی