تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

حمله روسیه به «مهدکودک» در اوکراین!

خبرنگار یک رسانه انگلیسی در کی‌یف خبر داد که نیرو‌های روسی به مهدکودکی در منطقه «سومی» در شمال شرق اوکراین، حمله کرده‌اند که منجر به مجروح شدن چند کودک شده‌ است.

کد خبر: ۱۲۳۱۶۰
۱۹:۱۰ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۰

حمله روسیه به «مهدکودک» در اوکراین!

دیدارنیوز: برخی گزارش‌ها حاکی است بر اثر حمله نیرو‌های روسی به مهدکودکی در منطقه «سومی» در شمال شرق اوکراین، چند کودک مجروح شده‌اند.

خبرنگار ایندیپندنت در کی‌یف گزارش داد که حمله ارتش روسیه در روز جمعه تلفات جانی و زخمی داشته که برخی از آن‌ها کودک بوده‌اند.

کریستو گروزف خبرنگار مستقر در هلند می‌گوید تصویری از چندین منبع رسمی اوکراینی دریافت کرده که صحنه مربوط به این حمله را نشان می‌دهد.

ساعاتی پیش وزیر امور خارجه اوکراین در توییتر از حمله روسیه به یک مهدکودک و یک پرورشگاه در اوکراین خبر داده بود.

اوکراین: روس‌ها به یک مهد کودک و یک پرورشگاه حمله کردند

یک مقام اوکراینی می‌گوید بر اثر حمله نیرو‌های روسی ترکش‌هایی به یک پرورشگاه اصابت کرده، اما تلفات جانی نداشته است.
ایرینا وندیکتوا، دادستان کل اوکراین روز جمعه گفت که یک پرورشگاه در روستای وُرزل در نزدیکی کی‌یف مورد اصابت ترکش موشک روسی قرار گرفت.

وندیکتوا با اعلام این که ۵۰ کودک در این مکان زندگی می‌کنند، در فیس بوک نوشت: «این اقدام غیرقانونی هیچ تلفات جانی در بر نداشت، زیرا در زمان حمله کودکان و کارکنان پرورشگاه در مکان‌های دیگری بودند.»

شبکه ان‌بی‌سی که این خبر را گزارش کرده می‌گوید قادر به تأیید میزان خسارات وارده به این پرورشگاه نیست.

دمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین نیز در توییتر نوشت: «حملات امروز روسیه به یک مهدکودک و یک یتیم‌خانه جنایت جنگی و نقض اساسنامه رم است. ما به همراه دفتر دادستانی کل این مورد و بقیه اقدامات را بلافاصله به لاهه ارسال خواهیم کرد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی