تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

پس از حمله روسیه؛ گرندپری سوچی لغو شد

پس از حمله نظامی روسیه به اوکراین، فدراسیون جهانی اتومبیلرانی اعلام کرد امکان برگزاری گرندپری روسیه در مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۲ وجود ندارد.

کد خبر: ۱۲۳۱۳۶
۱۶:۲۲ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۰

دیدارنیوز: فدراسیون جهانی اتومبیلرانی اعلام کرد امکان برگزاری گرندپری روسیه وجود ندارد.

فدراسیون جهانی اتومبیلرانی اعلام کرد امکان برگزاری گرندپری روسیه در مسابقات فرمول یک قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۲ وجود ندارد.

فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و تیم‌های حاضر در مسابقات فرمول یک به همراه سهامداران F۱ به این نتیجه رسیده‌اند که در شرایط فعلی و در حالی که روسیه و اوکراین درگیر مناقشات نظامی هستند، روسیه نمی‌تواند میزبان گرندپری فرمول یک باشد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی