تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

پسکوف: مسکو به بیانیه زلنسکی درباره گفتگوی بدون پیش شرط توجه می‌کند

سخنگوی کرملین در بیانیه‌ای اعلام کرد: مسکو به بیانیه ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین درباره گفت‌وگوی بدون پیش شرط توجه می‌کند، آن را تحلیل کرده و این بیانیه را یک گام مثبت می‌داند. همچنین زلنسکی را به عنوان رئیس جمهوری در نظر می‌گیرد.

کد خبر: ۱۲۳۱۲۱
۱۵:۱۷ - ۰۶ اسفند ۱۴۰۰

پسکوف: مسکو به بیانیه زلنسکی درباره گفتگوی بدون پیش شرط توجه می‌کند

دیدارنیوز: سخنگوی کرملین امروز (جمعه) اعلام کرد، پوتین تمام اطلاعات مربوط به "عملیات ویژه" برای غیرنظامی کردن اوکراین را به صورت آنلاین دریافت می‌کند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیری پسکوف، سخنگوی کرملین همچنین در بیانیه‌ای اعلام کرد: مسکو به بیانیه ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین درباره گفت‌وگوی بدون پیش شرط توجه می‌کند، آن را تحلیل کرده و این بیانیه را یک گام مثبت می‌داند. همچنین زلنسکی را به عنوان رئیس جمهوری در نظر می‌گیرد.

سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه در ادامه گفت: واکنش مسکو به تحریم‌های جدید غرب اعلام می‌شود و روسیه اصل تقابل را در پیش می‌گیرد. ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه سخنرانی جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا را درباره تحریم‌های روسیه تماشا نکرده است.

سخنگوی کرملین گفت فعلا نمی‌تواند درباره تماس‌های احتمالی زلنسکی و رئیس جمهور روسیه صحبتی داشته باشد.

پسکوف همچنین با توجه به تحریم‌های احتمالی علیه پوتین اعلام کرد، دولت روسیه ترجیح می‌دهد تا بجای احتمالات بر اساس واقعیت اقدام کند: مسکو منتظر واکنش هماهنگ غرب به "عملیات ویژه" برای غیرنظامی کردن اوکراین بود. دیر یا زود دوره عادی سازی فرا خواهد رسید.

پسکوف همچنین در پاسخ به این سوال که این عملیات روسیه چقدر طول می‌کشد، خبرنگاران را به ارتش ارجاع داد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی