تیتر امروز

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست
ششمین برنامه «با فرهنگ» پیرامون دادخواهی و شادی در اسطوره و تاریخ ایران؛

دادخواه: مهرگان جشن آزادی است/ دادگری و شادی در اسطوره و تاریخ، الهام‌بخش امروز و همیشه ماست

در ششمین برنامه‌ی «با فرهنگ»، دکتر محمدعلی دادخواه با شرح اسطوره و فلسفه‌ی جشن‌های ایرانی، جشن مهرگان را جشن پیروزی و آزادی عنوان می‌کند و دادگری، شادی و خرد را بنیان این جشن‌ها می‌داند.
باختیم ولی زانو نزدیم
افاضات اضافه

باختیم ولی زانو نزدیم

در یادداشت‌های روزانه عوام‌الملک که هفته گذشته را مرور کرده، این بار او از راه دور عملکرد کاروان دولت ایران در مقر سازمان ملل در نیویورک را مورد توجه و بررسی قرار داده است.
بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید (اختصاصی دیدارنیوز)

بیانیه مهم و مشترک سه تشکل صنفی-سیاسی فرهنگیان ایران

انجمن اسلامی معلمان، سازمان معلمان ایران و مجمع فرهنگیان ایران اسلامی، سه تشکل صنفی و سیاسی ایران، به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، با نگاهی به اتفاقات ایران (از شهریور ۱۴۰۱ تا به امروز)،...

لوکاشنکو: با پوتین درباره استقرار سامانه‌های دفاعی صحبت می‌کنم

رئیس جمهور بلاروس پس از شرایطی جنگی در اوکراین اعلام کرد که به زودی با ولادیمیر پوتین درباره استقرار سامانه‌های دفاعی اسکندر و اس-۴۰۰ گفتگو می‌کند.

کد خبر: ۱۲۳۰۵۶
۱۷:۲۸ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

لوکاشنکو: با پوتین درباره استقرار سامانه‌های دفاعی صحبت می‌کنم

دیدارنیوز: الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس می‌گوید که امیدوار است به زودی با ولادیمیر پوتین درباره استقرار سامانه‌های دفاعی اسکندر و اس-۴۰۰ گفتگو کند.

لوکاشنکو روز پنج‌شنبه اعلام کرد: «امروز یا فردا با رئیس جمهور روسیه درباره چگونگی تقویت خود در اینجا، در مقابل غرب صحبت خواهیم کرد. ما امروز با ارتش مشورت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که بهتر است سامانه‌های پدافند اسکندر و اس-۴۰۰ را در جایی مستقر کنیم تا بتوانیم اوضاع را از اینجا تا برلین رصد کنیم.»

او افزود: «اگرچه بدون این سامانه‌ها هم می‌توانیم اوضاع را مدیریت کنیم، اما استقرار آن‌ها هم خوب است.»

روسیه و بلاروس روابط نظامی نزدیکی دارند و نیرو‌های روسی اخیراً برای انجام مانور‌های نظامی، بطور گسترده در بلاروس مستقر شدند. با آغاز حمله روسیه به اوکراین در روز پنج‌شنبه نیز، تصاویر رسانه‌ها حاکی از آن بود که ستونی از خودرو‌های نظامی و سربازان از گذرگاه مرزی بلاروس وارد اوکراین شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی