تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

مکرون: با قاطعیت به روسیه پاسخ می‌دهیم

امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه در واکنش به تهاجم روسیه علیه اوکراین اعلام کرد: ما به این اقدام جنگی، بدون ضعف و با خونسردی، با قاطعیت و با اتحاد پاسخ خواهیم داد.

کد خبر: ۱۲۳۰۴۷
۱۶:۳۷ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۰

مکرون: با قاطعیت به روسیه پاسخ می‌دهیم

دیدارنیوز: رئیس جمهور فرانسه پس از تهاجم گسترده روسیه به خاک اوکراین اعلام کرد بدون ضعف و با خونسردی و قاطعیت به روسیه پاسخ خواهند داد.

امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه روز پنج شنبه طی سخنانی که بطور مستقیم از تلویزیون این کشور پخش شد اعلام کرد: «فرانسه در کنار اوکراین است. ولادیمیر پوتین با انتخاب جنگ تصمیم گرفته است که پس از دهه‌ها جدی‌ترین حمله را علیه صلح در اروپا انجام دهد.»

او افزود: «ما به این اقدام جنگی، بدون ضعف و با خونسردی، با قاطعیت و با اتحاد پاسخ خواهیم داد. ما امروز در جریان نشست گروه هفت و سپس در جریان نشست شورای اروپا در بروکسل و درنهایت نشست ناتو که تا ساعاتی دیگر برگزار خواهد شد، تصمیماتی خواهیم گرفت. ما روسیه را در برابر شورای امنیت سازمان ملل متحد پاسخگو خواهیم کرد.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی