تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

رئیس پدافند غیرعامل منطقه آزاد اروند منصوب شد

طی حکمی از سوی سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، اسکندری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان رئیس پدافند غیر عامل این منطقه منصوب شد.

کد خبر: ۱۲۲۹۷۲
۱۴:۱۵ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: طی حکمی از سوی سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، محمد رضا اسکندری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به عنوان رئیس پدافند غیر عامل این منطقه منصوب شد.

متن کامل این حکم به شرح زیر است:
برادر ارجمند؛ جناب آقای مهندس محمدرضا اسکندری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل محترم سازمان منطقه آزاد اروند

با استعانت از خدای متعال، نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی در هدایت و راهبری منطقه آزاد اروند با عنایت به اهمیت و ضرورت نهادینه سازی اصول و ملاحظات پدافند غیرعامل در آن منطقه، به منظور کاهش آسیب پذیری، تسهیل مدیریت بحران و تداوم کارکرد‌های ضروری در برابر تهدیدات، جنابعالی را به سمت رئیس پدافند غیرعامل منطقه آزاد اروند منصوب می‌نمایم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی