تیتر امروز

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

اقتصاد ایران؛ بیماری که آماده جراحی نیست

پرداخت یارانه جدید معیشتی در عوض آزادسازی ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومان، در دولت رئیسی که از آن به عنوان جراحی اقتصادی یاد می‌شود، واکنش کارشناسان اقتصادی را هم در پی داشته است، به گونه‌ای که اکثرا معتقدند...
هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

ایزدپناه: چرا به مطالبات معلمان حق التدریسی توجه نمی‌شود؟

عبدالله ایزدپناه، نماینده مردم ایذه و باغملک در جلسه علنی امروز مجلس گفت: قرار بود سه ماه پیش بر اساس قانون، احکام معلمان حق التدریسی زده شود و تبدیل وضعیت صورت گیرد، اما عدم توجه وزیر آموزش و پرورش به مطالبات این قشر باعث شده تا این معلمان در چند روز اخیر به تهران بیایند و آسایش و آرامش از معلمان حق التدریسی گرفته شود. مسئله‌ای که قوانین آن طی شده چرا باید با کوتاهی برای این قشر مشکل ایجاد کند؟

کد خبر: ۱۲۲۹۳۵
۱۱:۲۳ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

ایزدپناه: چرا به مطالبات معلمان حق التدریسی توجه نمی‌شود؟

دیدارنیوز: نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه بابی در کشور باز شده که تا یک صنف حرکتی انجام ندهد مسئولان به مطالبات آنان توجهی ندارند.

عبدالله ایزدپناه در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: متاسفانه یک بابی در کشور باز شده که تا زمانی که صنفی حرکتی انجام ندهد مسئولان به مطالبات آن صنف توجهی نمی‌کنند. قرار بود سه ماه پیش بر اساس قانون، احکام معلمان حق التدریسی زده شود و تبدیل وضعیت صورت گیرد، اما عدم توجه وزیر آموزش و پرورش به مطالبات این قشر باعث شده تا این معلمان در چند روز اخیر به تهران بیایند و آسایش و آرامش از معلمان حق التدریسی گرفته شود.

وی در ادامه اظهار کرد: مسئله‌ای که قوانین آن طی شده چرا باید با کوتاهی برای این قشر مشکل ایجاد کند؟ معلمان حق التدریسی آموزش‌ها و دوره‌های لازم را طی کرده اند، اما چرا اکنون باید با بی توجهی دچار مشکل شده و به همراه خانواده هایشان در آستانه عید تحت استرس باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر وی، بیان کرد: با وزیر آموزش و پرورش صحبت می‌کنیم تا مشکلات این قشر نیز مرتفع گردد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی