تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

رئیسی: ۱۴ توافق‌نامه با قطر به امضا رسید که باید اجرایی شود

رئیس جمهور در بازگشت از سفر به قطر گفت: ۱۴ توافق‌نامه با قطر به امضا رسید که باید اجرایی شود و از طرف همکاران من در دولت پیگیری شود و مسئولین عالی قطری را هم آقای امیر قطر موظف کردند که سریعاً کار‌های اجرایی این موافقتنامه‌ها و تفاهم‌نامه‌ها دنبال شود.

کد خبر: ۱۲۲۸۷۸
۰۷:۳۳ - ۰۴ اسفند ۱۴۰۰

رئیسی: ۱۴ توافق‌نامه با قطر به امضا رسید که باید اجرایی شود

دیدارنیوز: رئیس جمهور با تاکید بر اینکه بزودی دفتر تجاری ایران در قطر تاسیس می‌شود، خاطر نشان کرد: قرار شد اقداماتی نسبت به رفع موانع تجاری، اقتصادی و سرمایه‌گذاری بین دو کشور ایران و قطر سریعاً انجام گیرد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بازگشت از سفر دو روزه به قطر در گفتگو با خبرنگاران درباره دستاورد‌های این سفر گفت: این سفر در راستای سیاست همسایگی با دو هدف عمده «افزایش اعتماد متقابل و همکاری با همسایگان» و «سهم ایران در اقتصاد و تجارت منطقه» انجام شد.

رئیسی با اشاره به دیدار‌های خود با سران کشور قطر، خاطر نشان کرد: در این دیدار‌ها مسائل دوجانبه، تجاری، اقتصادی، انرژی، فرهنگی و به ویژه سرمایه‌گذاری مورد بررسَی و بحث قرار گرفت.

آیت الله رئیسی تصریح کرد: ۱۴ توافق‌نامه به امضا رسید که باید اجرایی شود و از طرف همکاران من در دولت پیگیری شود و مسئولین عالی قطری را هم آقای امیر قطر موظف کردند که سریعاً کار‌های اجرایی این موافقتنامه‌ها و تفاهم‌نامه‌ها دنبال شود.

رئیس جمهور ضمن اشاره به نشست خود با فعالان اقتصادی در کشور قطر گفت: فعالان اقتصادی بسیار تمایل برای کار اقتصادی، تجاری و سرمایه‌گذاری در ایران داشتند.

آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه تاسیس دفتر تجاری ایران در قطر باید با سرعت ایجاد شود، خاطر نشان کرد: رفع موانع گمرکی و مجوز‌های کسب و کار مطرح و قرار شد از طریق وزیر صمت در کشور ما و وزیر صنعت قطر که هر دو در جلسه حضور داشتند اقداماتی نسبت به رفع موانع تجاری و اقتصادی و سرمایه‌گذاری بین دو کشور سریعا انجام گیرد.

رئیسی با اشاره به دیدار‌های خود در حاشیه مجمع سران کشور‌های صادرکننده گاز گفت: مسائل دوجانبه بین ما و همکاری‌هایی که می‌تواند در سطح منطقه و بین‌المللی صورت بگیرد مورد بحث قرار گرفت.

رئیس جمهور با تاکید بر جایگاه مجمع سران کشور‌های صادرکننده گاز و مصوبات این مجمع، اظهار داشت: در جهان موضوع انرژی و بحث گاز مساله محوری است که آنجا هم مورد توجه همه اعضای شرکت‌کننده قرار گرفت.

آیت الله رئیسی با ابراز امیدواری در مورد دیدار‌های دو جانبه با سران کشور‌های حاضر در مجمع کشور‌های صادرکننده گاز، بر پیگیری بحث‌های صورت گرفته تاکید کرد.

رئیس جمهور تصریح کرد: باورم این است که گزارش‌های نوبه‌ای به مردم از کار‌های انجام شده می‌تواند مردم عزیز را به نتایج این سفر‌ها امیدوار کند.

برچسب ها: رئیسی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی