تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
شولتس به دنبال اقدامات روسیه در شرق اوکراین اعلام کرد

پروژه خط لوله نورداستریم معلق شد

اولاف شولتس صدراعظم آلمان پروژه خط لوله گاز موسوم به نورداستریم ۲ را معلق کرده است. وی گفت که با هماهنگی اتحادیه اروپا و آمریکا به اقدامات روسیه پاسخ خواهند داد.

کد خبر: ۱۲۲۸۵۴
۱۵:۱۷ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

پروژه خط لوله نورداستریم معلق شد

دیدارنیوز: صدراعظم آلمان از تعلیق پروژه خط لوله نورداستریم ۲ به دنبال اقدامات روسیه در شرق اوکراین خبر داد.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز دوشنبه در پایان نشست فوق العاده شورای امنیت این کشور با صدور احکامی با به رسمیت شناختن استقلال دو جمهوری خودخوانده و مردمی دونتسک و لوهانسک موافقت کرد. علاوه بر این، پوتین به همراه رهبران این دو جمهوری مردمی، توافقنامه‌هایی را در خصوص دوستی، همکاری و کمک متقابل امضا کردند که لایحه آن برای تصویب به دومای دولتی فرستاده شد.

به دنبال آن، اولاف شولتس صدراعظم آلمان پروژه خط لوله گاز موسوم به نورداستریم ۲ را معلق کرده است. وی گفت که با هماهنگی اتحادیه اروپا و آمریکا به اقدامات روسیه پاسخ خواهند داد.

شولتس همچنین گفت که ادامه تلاش‌های دیپلماتیک برای جلوگیری از فاجعه در اوکراین ضروری است، ولی با این حال اظهار داشت که موضع ما درباره صادرات تسلیحات به اوکراین بدون تغییر می‌ماند.

صدراعظم آلمان همچنین بر کاهش وابستگی اروپا به انرژی روسیه تاکید کرد و گفت که برلین برای تنوع بخشیدن به منابع جهت تامین و واردات گاز تلاش خواهد کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی