تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

مبدل‌های حرارتی، سانتریفیوژ‌ها و کاتالیست پالادیوم در صنعت پتروشیمی داخلی سازی می‌شوند

در اولین روز از برگزاری نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی شرکت‌های پتروشیمی خوزستان، اروند و شهید تندگویان تفاهم‌نامه‌های همکاری با خودکار‌های ایرانی امضا کردند.

کد خبر: ۱۲۲۸۲۹
۱۳:۳۷ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: در اولین روز از برگزاری این نمایشگاه چهار تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت پتروشیمی خوزستان به‌عنوان کارفرما و شرکت‌های طا‌ها قالب توس، فدکو، رایمون سورین پارت، گسترش فناوری خوارزمی به عنوان سازندگان داخلی به امضا رسید.

در این تفاهم‌نامه‌ها بر امکان طراحی و ساخت انواع مبدل‌های حرارتی، سانتریفیوژ‌ها و دیگر تجهیزات مورد نیاز پتروشیمی و همچنین انواع کاتالیست‌ها پیش بینی شده است.

مدیرعامل پتروشیمی اروند در آئین امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری با شرکت‌های داخلی در نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی گفت: آنچه در این سال‌ها به عنوان تفاهم‌نامه با شرکت‌های ایرانی امضا کردیم، به مرحله قرارداد و تولید رسیده است و امروز شاهد تولید پی‌وی‌سی کاملا ایرانی توسط پتروشیمی اروند هستیم که علاوه بر نیاز داخل، به کشور‌های دیگر صادر می‌شود.

حسن نشان زاده مقدم ادامه داد: خرسندیم اعلام کنیم تفاهم نامه‌هایی که در نمایشگاه سال ۱۳۹۸ به امضا رساندیم نه تنها به قرارداد تبدیل شده، بلکه به کالا و مواد شیمیایی تبدیل و زنجیره پی‌وی‌سی اروند را به پی‌وی‌سی تماما ایرانی با ۳۶ کاتالیست و مواد شیمیایی ساخت داخل رسانده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس خاطر نشان کرد: داخلی سازی پوشش دهی آند و کاتد، تجهیزات فناوری برتر، تامین قطعات برج‌ها و کمپرسور‌ها بخشی از تفاهم نامه‌هایی بود که اینجا امضا شد و امروز به کالا تبدیل شده است و امیدواریم تفاهم‌نامه‌هایی که امروز امضا می‌کنیم نیز به زودی به قرارداد و کالا تبدیل شود.

در این آئین چهار تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی در زمینه‌های ساخت مبدل و قطعات برج‌ها، ساخت کمپرسورها، تجهیزات کنترل فشار و مبدل‌های صفحه‌ای به امضا رسید.

همچنین شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با شرکت‌های دانش بنیان طا‌ها قالب توس، کیمیا لوتوس شیمی، همگام صنعت ایستا اهواز و شیمی پژوهان تفاهم‌نامه‌های همکاری در زمینه ساخت کاتینگ روتر‌های کاتر‌های پلیمری، ساخت مواد نگهدارنده کولینگ تاور، مهندسی معکوس و ساخت پمپ‌های کولینگ مجتمع و روغن داغ واحد و ساخت کاتالیست پالادیوم بر پایه کربن امضا کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی