تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

شاکری: مجلس باید برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اقناع شود

اقبال شاکری، نماینده مردم تهران معتقد است مجلس شورای اسلامی چه در مساله حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی و چه در موضوعات دیگر باید اقناع شود.

کد خبر: ۱۲۲۷۷۸
۱۰:۱۳ - ۰۳ اسفند ۱۴۰۰

شاکری: مجلس باید برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اقناع شود

دیدارنیوز: نماینده تهران در مجلس، گفت: چه در مساله ارز ۴۲۰۰ تومانی و چه در موضوعات دیگر مجلس باید اقناع شود که اقدامات لازم اجرایی در نظر گرفته شده و مساله به طور همه‌جانبه دیده شده است، در آن شرایط بهتر تصمیم خواهد گرفت.

اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس، در رابطه با جلسه غیرعلنی میان دولتمردان و نمایندگان و اینکه سرنوشت ارز ترجیحی که موضوع این جلسه بود چه خواهد شد؟، گفت: جلسه غیرعلنی روز یکشنبه یک جلسه بحث و بررسی و بیان نظرات به ویژه از سوی مسئولان دولتی و علی‌الخصوص رئیس سازمان برنامه و بودجه و رؤسای کمیسیون‌ها و تعدادی از همکاران بود. به نظر من روند کار دارد به سمت مطلوبی پیش می‌رود، اما نیازمند یک مقدار جزئیات اجرایی و عملیاتی بیشتر از جانب دولت هستیم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم به یکی دو جلسه دیگر نیاز است تا بحث‌ها و نظرات به دقت مطرح و تبادل شود با بیان جزئیات روند اجرایی کار از سوی دولتمردان، ببینیم که تصمیم نهایی مجلس چگونه خواهد بود.

شاکری در پاسخ به اینکه آیا مجلس به حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی رضایت خواهد داد؟، اظهار داشت: چه در مساله ارز ۴۲۰۰ تومانی و چه در موضوعات دیگر مجلس باید اقناع شود که اقدامات لازم اجرایی در نظر گرفته شده و مساله به طور همه جانبه دیده شده است، در آن شرایط بهتر تصمیم خواهد گرفت.

وی افزود: از این جهت به نظر می‌آید ضرورت تداوم جلساتی مانند جلسه صبح یکشنبه احساس می‌شود، اگر چه فرصت نداریم و در ایام بودجه هستیم، اما فکر می‌کنم باید یکی دو جلسه دیگر داشته باشیم تا به یک جمع‌بندی نهایی برسیم.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی