تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...
قالیباف با اعلام پایان جلسه نوبت صبح مجلس خبر داد

جلسات دو نوبتی مجلس برای بررسی لایحه بودجه

محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد، از امروز تا پایان بررسی لایحه بودجه، جلسات علنی مجلس هر روز در نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۱۲۲۵۵۴
۱۳:۲۷ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

جلسات دو نوبتی مجلس برای بررسی لایحه بودجه

دیدارنیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که بررسی پیشنهادات نمایندگان در بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ از جلسه بعد از ظهر امروز مجلس آغاز خواهد شد.

محمد باقر قالیباف در پایان جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: راس ساعت ۱۴ جلسه علنی مجلس شورای اسلامی از سر گرفته خواهد شد و بررسی پیشنهادات نمایندگان در بخش درآمدی تبصره ۱ لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور آغاز می‌شود.

وی افزود: از امروز تا پایان بررسی لایحه بودجه، جلسات علنی مجلس هر روز در نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

رئیس مجلس در ادامه اظهار کرد: همچنین درگذشت والده آقای محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفته و خواستار آمرزش و مغفرت الهی هستیم. درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید عباس موسوی نماینده مردم ایذه و باغملک در دوره سوم و پنجم و اسماعیل جبارزاده نماینده مردم تبریز در دوره چهارم، پنجم، ششم و هفتم را نیز به خانواده آنان و مردم ایذه و تبریز تسلیت می‌گوییم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی