تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
ادامه تغییرات در شرکت‌های تابعه وزارت کار؛

مدیرعامل جدید تاپیکو منصوب شد

مسعود اسم خانی طی حکمی از سوی مدیر عامل شستا به عنوان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین اجتماعی (تاپیکو) منصوب شد. این تغییر در راستای ادامه تغییرات در شرکت‌های تابعه وزارت کار است و تغییرات در شرکت‌های تابعه در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

کد خبر: ۱۲۲۵۵۱
۱۳:۰۱ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

مدیرعامل جدید تاپیکو منصوب شد

به گزارش دیدارنیوز خوزستان به نقل از شبکه خبری صنعت نفت ایران؛ مسعود اسم خانی که دارای مدرک دکتری مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت می باشد پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی (اسپک) فعالیت می‌‌کرد و عضویت در هیات‌مدیره شرکت پتروشیمی گچساران، مدیرعامل شرکت‌‌هایی در بخش انرژی، مدیریت در شرکت‌های گروه مپنا و عضویت در هیات‌‌مدیره انجمن علمی کامپوزیت ایران در کارنامه وی به چشم می‌خورد.

شنیده ها حاکی است با انتصاب مسعود اسم خانی و جعفر محمدی به عنوان مدیر عامل و مدیر جدید حراست تاپیکو و تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تغییرات در مجموعه تاپیکو با عزل مدیران ناکارامد، متخلف و مساله دار شتاب می گیرد.


برچسب ها: خوزستان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی