تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

از بازار خودرو چه خبر؟

معاون اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی اهواز ثبات قیمت خودرو در بازار اهواز خبر داد.

کد خبر: ۱۲۲۵۲۸
۱۱:۲۲ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: فیصل سرخه در خصوص وضعیت بازار خودرو در اهواز نسبت به دو هفته گذشته اظهار کرد: در حال حاضر بازار خودرو در رکود کامل است و خرید و فروش به ندرت انجام می‌شود و با توجه به تورم و افزایش‌های قیمت خودرو، توان خرید مردم کاهش یافته است.

وی افزود: بازار ماشین‌های ایرانی و خارجی در رکود به سر می‌برد، این حالی است که قیمت این خودرو‌ها ثابت بوده است. همچنین پیش بینی ما این است که اگر توافق برجام اتفاق بیفتاد، قیمت‌ها در آستانه عید کاهش می‌یابد.

سرخه درباره نحوه تعیین قیمت خودرو‌ها در معاملات بیان کرد: قیمت خودرو‌ها برحسب خرید بنگاه‌دار است، یعنی اگر خودرو‌ها را برحسب قیمت قدیم خریداری کرده باشد به نرخ قیمت قدیم به فروش می‌رساند و اگر با قیمت جدید خریداری کرده باشد طبق قیمت جدید به فروش می‌رساند.

معاون اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی اهواز در خصوص قیمت فعلی خودرو‌های تولید داخل در بازار گفت:در حال حاضر پژو پارس سال حدود ۲۸۲ میلیون تومان، پژو پارس تی یو فایو ۳۴۰ میلیون تومان، پژو پارس ال‌ایکس ۳۱۵ میلیون تومان، دناپلاس اتوماتیک ۴۹۰ میلیون تومان، دناپلاس ۴۱۲ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای سقف شیشه ۳۶۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ سقف فلز ۳۵۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۵۴۵ میلیون تومان، تیبا یک ۱۸۴ میلیون تومان و تیبا دو ۱۸۷ میلیون تومان در بازار قیمت دارد.

وی به قیمت خودرو‌های اروندی اشاره کرد: قیمت خودروی سانتافه ۲۰۱۷ نیمه فول ۷۵۰ میلیون تومان، سانتافه مدل ۲۰۱۸ نیمه فول ۸۰۰ میلیون تومان، توسان ۲۰۱۷ نیمه فول ۷۲۰ میلیون تومان، توسان ۲۱۸ نیمه فول ۷۸۰ میلیون تومان، سانتافه فول یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، رافول ۲۰۱۷ فول یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، رافول ۲۰۱۸ فول یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان، پرادو ۲۰۱۷ فول دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و لندکروز ۲۰۱۸ صفر، چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی