تیتر امروز

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم
گفت‌و‌گوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با فیلسوف و متفکر معاصر (قسمت دوم)

ملکیان: نظر برخی علما مبنای دینی و قرآنی ندارد/ خاتمی برای کار سیاسی در جهان سوم مناسب نیست/ به صداقت میرحسین شک ندارم

استاد مصطفی ملکیان، فیلسوف و متفکر معاصر، یکی دیگر از مهمانان ویژه فصل جدید برنامه اصل ۲۷ بود؛ او در بخش دوم این گفت‌و‌گو به زوایای مختلف ادیان و نظریه‌های مرتبط با آن پرداخت.
نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما
نماینده پیشین مجلس در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در برنامه رکن سه

نعیمی‌پور: خاتمی می‌گوید رفراندوم، اما "نیشگون" نمی‌گیرد/ حکومت اسلامی جایگزین جمهوری شده/ انشاالله، در دیدارنیوز با تاجزاده مناظره می‌کنم

محمد نعیمی‌پور در دومین قسمت از گفت‌وگوی اختصاصی خود با دیدارنیوز روش‌ افرادی چون مصطفی تاجزاده و مهدی نصیری را ژورنالیستی و بی‌حاصل دانست و گفت: سیاستمدار باید روشی مستقل از سر و صدای رسانه‌ای...

بارش برف سبب لغزندگی جاده کرج - چالوس شده است

رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: بارش برف سبب لغزندگی جاده کرج - چالوس در محدوده این استان شده که رانندگان باید با احتیاط در این مسیر حرکت کنند.

کد خبر: ۱۲۲۴۸۸
۰۸:۴۵ - ۰۱ اسفند ۱۴۰۰

بارش برف سبب لغزندگی جاده کرج  چالوس شده است

دیدارنیوز ـ سرهنگ رضا گودرزی اظهار داشت: اکنون این بارش برف از محدوده آدران تا دیزین به صورت خفیف و از محدوده دیزین تا کندوان شدت بیشتری دارد.

وی اضافه کرد:وضعیت بارش در آزادراه‌های این استان نیز به صورت باران پراکنده است.

گودرزی افزود: ترافیک در خط شمالی آزادراه کرج - تهران از محدوده میدان استاندارد تا گرمدره کرج نیمه سنگین گزارش شده است.

وی گفت: رانندگان در جاده‌های کوهستانی البرز، خودرو‌های خود را به لوازم ایمنی، تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن و زنجیر چرخ مجهز کنند.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان با توجه به لغزندگی سطح جاده‌ها ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، با سرعت مطمئنه حرکت کرده و از سبقت غیر مجاز و تغییر ناگهانی مسیر خودداری کنند.

رییس پلیس راه البرز افزود: رعایت فاصله طولی برای جلوگیری از تصادف و عدم تغییر مسیر ناگهانی در محدوده آزادراهی از مواردی است که رانندگان باید مورد توجه قرار دهند.

استان البرز دارای یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان می‌باشد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: جاده چالوس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی