تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.
در اولین روز کاری در فدراسیون فوتبال

ماجدی: در فدراسیون رنگی به‌جز رنگ پرچم ایران وجود نخواهد داشت

در اولین روز کاری میرشاد ماجدی، سرپرست جدید فدراسیون فوتبال جمعی از اعضای هیأت رییسه فدراسیون فوتبال ایران، صبح شنبه به منظور پیگیری امور جاری و برنامه‌ریزی برای دوره سرپرستی با وی دیدار و گفتگو کردند.

کد خبر: ۱۲۲۴۲۳
۱۳:۵۵ - ۳۰ بهمن ۱۴۰۰

اولین روز کاری «ماجدی» در فدراسیون فوتبال

دیدارنیوز: اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با سرپرست جدید این فدراسیون دیدار و گفتگو کردند.

جمعی از اعضای هیأت رییسه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، صبح شنبه به منظور پیگیری امور جاری و برنامه‌ریزی برای دوره سرپرستی با ماجدی دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه اعضا ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید، بر لزوم حفظ انسجام و اولویت‌بندی دقیق کار‌ها تاکید کردند. اعضای هیات رییسه همچنین حفظ آرامش و امنیت خاطر تیم‌های ملی در رده‌های مختلف، علی‌الخصوص تیم ملی بزرگسال در آستانه جام جهانی فوتبال را اولویت شماره یک این فدراسیون اعلام کردند و در راستای تامین زیرساخت‌ها و منابع لازم برای حضور درخشان تیم ملی در این رقابت‌ها به بحث و بررسی پرداختند.

سید میرشاد ماجدی نیز در این جلسه، ضمن تشکر از اعتماد اعضای هیات رئیسه در انتخاب او بعنوان سرپرست، تاکید کرد در این مقطع بطور ویژه نیازمند هم‌افزایی و مشورت همه دلسوزان ورزش و پیشکسوتان و کارشناسان و خبرگان فوتبال کشور هستیم و این اطمینان خاطر را به خانواده بزرگ فوتبال ایران می‌دهیم که نهایت دقت و حساسیت را نسبت به مسایل به کار خواهیم گرفت و انشالله دوره درخشانی را در کنار هم خواهیم ساخت.

ماجدی همچنین افزود: امروز همه ما، فارغ از هر رنگ و دسته‌بندی باید به فکر موفقیت و اهتزاز پرچم سه رنگ کشور عزیزمان باشیم و در فدراسیون رنگی به جز رنگ پرچم جمهوری اسلامی ایران وجود نخواهد داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی