تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

محرومیت زدایی و اشتغالزایی ۳هدف دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در امور بانوان

مشاور امور بانوان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور شناسایی موانع و مشکلات بانوان منطقه آزاد اروند به استان خوزستان، سفر کرد.

کد خبر: ۱۲۰۹۷۱
۲۳:۱۵ - ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: سیده الهام موسویدر سفر به استان خوزستان با سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان استان، معاون امور عمرانی استانداری خوزستان و سردار باقری جانشین فرماندهی سپاه حضرت ولیعصر استان خوزستان و اعضای جبهه نیرو‌های انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

موسوی در این دیدار‌ها توجه به کارآفرینی، محرومیت زدایی و اشتغالزایی را از اهداف مهم دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در امور بانوان مناطق آزاد برشمرد و گفت: در تلاش هستیم پس از برآیند تشکیل شورای نخبگان در مناطق آزاد، عملکرد مثبتی در حوزه بانوان هر منطقه داشته باشیم.

وی افزود: دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به دنبال شناسایی و رفع نواقص موجود در این مناطق به خصوص در حوزه بانوان است.

مشاور امور بانوان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ادامه داد: ضروریست با آسیب شناسی در منطقه آزاد اروند، زمینه‌های مناسب برای اشتغال بانوان در این منطقه بدرستی فراهم شود.

موسوی در ادامه ضمن دیدار با مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان استان خوزستان پیشنهاد داد: می‌توان کمیته‌های مشترکی بین مناطق آزاد و نفت و گاز اروندان در حوزه‌های مختلف بویژه کارآفرینی بانوان بواسطه مسئولیت‌های اجتماعی ایجاد کرد.

وی به هدفمندسازی فعالیت‌های بانوان در مناطق آزاد کشور اشاره کرد و افزود: به منظور هدفمندسازی فعالیت‌های بانوان در مناطق آزاد، اطلس جامع زنان هر منطقه، در حال تهیه و تدوین است.

مشاور امور بانوان دبیرشورایعالی مناطق آزاد در دیدار با سردار باقری جانشین فرماندهی سپاه حضرت ولیعصر استان خوزستان، نیز گفت: با پیگیری‌های دبیرشورایعالی مناطق آزاد خصوصا در رفع مشکلات منطقه آزاد اروند، به زودی شاهد اتفاقات مثبت در این منطقه خواهیم بود.

موسوی افزود: هرگز قصد شعار دادن نداریم؛ آمده ایم کار کنیم و از همه دستگاه‌ها و نهاد‌ها میخواهیم هر موردی که به پیشبرد فرآیند کار کمک می‌کند، مطرح کنند تا بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان به نتایج مطلوب برسیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان نیز در این دیدار گفت: عنوان مشاور اموربانوان در دستگاه‌های اجرایی؛ نباید یک مسئولیت تشریفاتی باشد.

مسلم رحیمی افزود: منطقه آزاد اروند در دولت و مدیریت جدید جایگاه اصلی خود را به دست آورده است. استان خوزستان در زمینه رسانه‌ای (صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب) جزو ۳ استان اول کشور است.

رحیمی تشکیل کارگروه ویژه در حوزه بانوان استان خوزستان با محوریت منطقه آزاد اروند را ضروری دانست و گفت: فرهنگ دفاع مقدس در منطقه آزاد اروند از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ زنان بسیاری در آن دوران کار‌های بزرگی انجام دادند که می‌بایست آن‌ها را به نسل جدید، معرفی کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی