تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

آرامش زمستانی در بازار ارز

بررسی قیمت دلار و یورو در هفته جاری نشان می‌دهد که قیمت این دو ارز در هفته جاری با ثبات همراه بوده به گونه‌ای که دلار در این هفته تنها ۶ تومان افت قیمت داشت.

کد خبر: ۱۲۰۸۷۳
۱۱:۲۹ - ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان، قیمت دلار در صرافی ملی هفته جاری نوسانی بود و در سه روز هفته روند نزولی در بازار حکمفرما بود و در دو روز دیگر، روند بازار صعودی بود.

قیمت این ارز در هفته جاری در سطح ۲۵ هزار و ۱۱۳ تومان قرار گرفته که نسبت به قیمت ۲۵ هزار و ۱۰۷ تومان هفته گذشته، ۶ تومان کاهش داشته است.

همچنین قیمت یورو صرافی ملی نیز نوسانی بود. با اینکه این ارز در چهار روز ابتدایی هفته ۳۳۵ تومان افت قیمت داشت، اما در روز چهارشنبه با افزایش ارزش مواجه شد و در نهایت با کاهش ۱۴ تومانی نسبت به هفته گذشته در سطح ۲۸ هزار و ۶۸۸ تومان قرار گرفت.

بررسی روند دلار در بازار آزاد نیز حکایت از این دارد که تحت تاثیر کاهش ارزش دلار در هرات و موج مثبت مذاکرات هسته ای، روند بازار نزولی بوده و هم اکنون در سطح ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان قرار دارد.

تحلیل گران بازار اعتقاد دارند دلار در سطح حمایتی ۲۷ هزار تومان قرار دارد و اگر قیمت آن به زیر ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش یابد، موجی از فروش در بازار ارز آغاز خواهد شد و همین امر سبب کاهش ارزش دلار به ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد شد.

از سوی دیگر، معامله گران به دنبال افزایش ارزش دلار به بیش از ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان هستند، تا مانع از افت ارزش آن شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی