تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

اثر صد درصدی این واکسن بر اومیکرون

علیرضا بیگلری، رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: پاستوکووک پلاس صد درصد بر روی اُمیکرون موثر است.

کد خبر: ۱۲۰۵۹۳
۱۱:۱۸ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

اثر صد درصدی این واکسن بر اومیکرون

دیدارنیوز ـ علیرضا بیگلری در رابطه با واکسن «پاستوکووک پلاس»، اظهار کرد: پاستوکووک پلاس تنها واکسن یادآور کووید در دنیا است و مانند کلیدی است که هر قفلی را می‌گشاید.

وی در رابطه با افرادی که واکسن سینوفارم تزریق کرده‌اند، افزود: برای بیش از ۶۰ میلیون نفر که واکسن‌های متفرقه از جمله سینوفارم را تزریق کرده‌اند، امکان تامین پاستوکووک پلاس وجود ندارد.

این مسئول با بیان اینکه حدود ۱۵ میلیون دُز پاستوکووک به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل داده شده است، تصریح کرد: واکسن پاستوکووک پلاس که دُز یادآور همه واکسن‌ها می‌تواند باشد، با استقبال بسیار زیاد و گسترده مردمی مواجه شده است.

رئیس انستیتو پاستور در رابطه با تزریق پاستوکووک به کودکان، گفت: واکسن پاستوکووک برای کودکان تزریق می‌شود که خوشبختانه این واکسن به وفور در کشور وجود دارد؛ گفتنی است نیاز نیست برای کودکان پاستوکووک پلاس تزریق شود.

بیگلری، از استقبال گسترده ایرانی‌ها از پاستوکووک پلاس خبر داد و اظهار کرد: این واکسن صد درصد بر روی اُمیکرون موثر خواهد بود.

وی در رابطه با دُز یادآور پاستوکووک پلاس، افزود: اکنون واکسن تحویلی پاستوکووک پلاس به عنوان دُز یادآور به افراد تزریق می‌شود و افرادی که سایر واکسن‌ها مثل سینوفارم را دریافت کرده‌اند. هفته آتی محموله پاستوکووک پلاس به استان‌ها تحویل داده خواهد شد.

این مسئول در رابطه با دُز سوم پاستوکووک، خاطرنشان کرد: تاکید شده که منحصرا به افرادی که قبلا واکسن پاستوکووک را دریافت کرده‌اند، تزریق شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی