تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.

تکلیف غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه‌ها مشخص شد

عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از تفویض اختیار به روسای ستاد کرونای استانی برای غیر حضوری کردن مدارس خبر داد.

کد خبر: ۱۲۰۵۶۵
۰۹:۴۱ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تکلیف غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه‌ها مشخص شد

دیدارنیوز ـ عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: استانداران و ستاد‌های استانی مقابله با بیماری کرونا، می‌توانند بر اساس رنگ‌بندی و شرایط خاص محلی، درباره حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس و مراکز آموزش عالی تصمیم گیری کنند.

مدارس ابتدایی استان قزوین، مدارس استان سیستان و بلوچستان، مدارس شهرستان‌های نطنز، کاشان و آران و بیدگل در استان اصفهان، مدارس اراک، ساوه، محلات و دلیجان در استان مرکزی، مدارس استان یزد به دلیل تغییر رنگ بندی کرونا غیر حضوری شده است.

۱۵ شهرستان قرمز، ۲۷۴ شهرستان زرد، ۶۱ شهرستان نارنجی و ۹۸ شهرستان آبی رنگ هستند و در شبانه روز گذشته بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۸ هزار و ۹۹۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده اند که یک هزار و ۵۸۴ نفر از آن‌ها بستری شده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی