تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

تکلیف غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه‌ها مشخص شد

عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از تفویض اختیار به روسای ستاد کرونای استانی برای غیر حضوری کردن مدارس خبر داد.

کد خبر: ۱۲۰۵۶۵
۰۹:۴۱ - ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تکلیف غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه‌ها مشخص شد

دیدارنیوز ـ عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: استانداران و ستاد‌های استانی مقابله با بیماری کرونا، می‌توانند بر اساس رنگ‌بندی و شرایط خاص محلی، درباره حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس و مراکز آموزش عالی تصمیم گیری کنند.

مدارس ابتدایی استان قزوین، مدارس استان سیستان و بلوچستان، مدارس شهرستان‌های نطنز، کاشان و آران و بیدگل در استان اصفهان، مدارس اراک، ساوه، محلات و دلیجان در استان مرکزی، مدارس استان یزد به دلیل تغییر رنگ بندی کرونا غیر حضوری شده است.

۱۵ شهرستان قرمز، ۲۷۴ شهرستان زرد، ۶۱ شهرستان نارنجی و ۹۸ شهرستان آبی رنگ هستند و در شبانه روز گذشته بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۸ هزار و ۹۹۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده اند که یک هزار و ۵۸۴ نفر از آن‌ها بستری شده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی