تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...
استاندار اردبیل

وضعیت شیوع کرونا و انتشار سویه جدید امیکرون شکننده است

استاندار اردبیل گفت: وضعیت شیوع کرونا و انتشار سویه جدید امیکرون شکننده است و باید به مراکز تجمیعی تزریق واکسن در اقصا نقاط استان افزوده شود.

کد خبر: ۱۱۹۷۷۴
۱۵:۴۸ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

وضعیت شیوع کرونا و انتشار سویه جدید امیکرون شکننده است

دیدارنیوز ـ سید حامد عاملی در پنجاهمین جلسه قرارگاه شهید سلیمانی در سپاه حضرت عباس (ع) اظهار کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دریافت دز سوم واکسن و اعمال قرنطینه ۵ روزه با ورود سویه جدید امیکرون ضرورت دارد و باید با احساس مسئولیت بیشتر نسبت به این ویروس حساس باشیم.

وی با بیان اینکه پیک ششم در سراسر کشور به‌نوعی آغاز شده است، افزود: علی‌رغم اینکه میزان بستری‌ها و فوتی‌ها در بیمارستان‌ها کاهش‌یافته، اما طبق آمار ارائه شده میزان مراجعه سرپایی و تست مثبت افزایش دارد.

استاندار اردبیل بیان کرد: در سه هفته آتی فرمانداران در شهرستان‌ها جلسات قرارگاه شهید سلیمانی را هفتگی برگزار کنند و گزارش کمیته‌ها را بررسی و نسبت به رویکرد‌های مثبت و بازدارنده اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه ۹۰درصد تزریق واکسن در پیشگیری ویروس کووید ۱۹ تأثیرگذار است، تصریح کرد: اکیپ‌های سیار جهت تزریق گروهی در ادارات، کارخانه‌ها، کارگاه‌ها و مدارس و دانشگاه‌ها راه‌اندازی شود تا گروه‌های هدف به‌راحتی بتوانند واکسن موردنیاز خود را دریافت کنند.

عاملی با بیان اینکه ۹۲درصد جمعیت استان دز اول واکسن را دریافت کرده‌اند، گفت: باید به اداره‌ها و زیرمجموعه ادارات، شعبات بانک‌ها نسبت به دریافت دز سوم ابلاغ شود تا مدیران این دستگاه از زیرمجموعه‌های خود مسئله را پیگیری کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی در نقاط مختلف به‌ویژه در پایانه‌های اتوبوس و فرودگاه‌ها جدی گرفته شود، بیان کرد: حوزه انتشار سویه جدید ویروس تحت عنوان امیکرون بسیار گسترده است و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی با اطلاع‌رسانی گسترده و شفاف‌سازی دقیق موردتوجه قرار گیرد و نسبت به تزریق دز سوم برای افراد حایز شرایط اقدام جدی شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی