تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

۵ خبر مهم برای بورس امروز

بازار سهام این روز‌ها در پرچالش‌ترین و به عقیده برخی از کارشناسان بدترین روز‌های خود از مرداد ۹۹ تا کنون است. حال باید دید امروز بازار سهام تحت تاثیر چه سیگنال‌هایی است.

کد خبر: ۱۱۹۷۳۴
۱۳:۳۷ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

 خبرهای مهم برای بورس

دیدارنیوز ـ بازار سهام این روز‌ها در پرچالش‌ترین و به عقیده برخی از کارشناسان بدترین روز‌های خود از مرداد ۹۹ تا کنون است. شاخص کل همچنان در حال افت است و با وجود انجام برخی جلسات و اقدامات مقطعی ادامه‌دار شدن بورس تنها یک مفهوم دارد. نیاز شدید بازار سرمایه به نقدینگی. حجم و ارزش معاملات در حداقل ممکن است و بازار شرایط رکودی را پشت سر می‌گذارد. حال باید دید امروز بازار سهام تحت تاثیر چه سیگنال‌هایی است.

اولیانوف، نماینده روسیه در وین گفت روابط روسیه و آمریکا در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. با این حال در مورد ایران تا کنون موفق شده ایم کار سازنده‌ای داشته باشیم. کنایه‌های تحریک آمیز آن را تغییر نمی‌دهد. البته نتیجه مثبت به همه بازیگران از جمله ایران به عنوان بازیگر اصلی بستگی دارد، اما ما در مسیر درستی حرکت می‌کنیم.

یک منبع نزدیک به هیات مذاکره کننده ایران در واکنش به ادعای یک رسانه خارجی درباره پیشنهاد توافق موقت در وین تصریح کرد که چنین توافقی در دستور کار جمهوری اسلامی ایران نیست. (ایرنا)

افزایش قیمت شکر

بر اساس نرخنامه جدید سازمان میادین میوه وتره‌بار شهرداری تهران، قیمت شکر در میادین ۲۶ درصد افزایش یافت و به کیلویی ۱۶۹۰۰ تومان رسید. قیمت هر کیلو شکر در نرخنامه سابق میادین ۱۳۴۰۰ تومان بود که این نرخ تا ۲۸ دی‌ماه معتبر بود. (همشهری)

علیزاده عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با بیان اینکه قیمت‌گذاری دستوری نوعی آفت در اقتصاد کشور است، گفت: نمایندگان مجلس تاکید زیادی نسبت به حذف قیمت‌گذاری دستوری دارند و تاکید آنان به اجرای حتمی آن در اقتصاد کشور است که در همین زمینه در اصلاح قانون بازار اوراق بهادار به دنبال آن هستیم تا همه کالا‌هایی که در بورس کالایی عرضه شود، مواد اولیه و خوراک خود را از بورس کالا خرید و تولیدات خود را نیز از طریق بورس کالا به فروش برسانند.

خودروساز بزرگ کشور در دی‌ماه امسال موفق به عرضه ۵۵ هزار دستگاه به بازار شده است که نشان از رشد بیش از ۴۰ درصدی نسبت به آذرماه دارد. در حال حاضر خودرو‌های دارای کسری نیز در ایران‌خودرو به کم‌تر از ۸۰ هزار دستگاه رسیده که جلوتر از برنامه پیش‌بینی شده برای تکمیل و عرضه این خودروهاست.

برچسب ها: بورس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی