تیتر امروز

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی
عزای عمومی در آبادان و خرمشهر

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تا شب سه‌شنبه ۱۵ کشته و ۳۵ مجروح در پی داشته است. با اینکه اخبار متناقضی از مرگ حسین عبدالباقی سازنده ابن برج منتشر شده، اما خانواده او جسدش را شناسایی کرده‌اند.

زلزله تبریز را لرزاند

زلزله‌ای به بزرگی ۴.۴ استان آذربایجان شرقی ـ حوالی تبریز را لرزاند. هنوز از خسارت احتمالی این زمین‌لرزه گزارشی ارسال نشده است.

کد خبر: ۱۱۹۷۲۷
۱۳:۱۶ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

زلزله تبریز را لرزاند

دیدارنیوز ـ موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران صبح امروز یکشنبه در گزارش مقدماتی این زمین‌لرزه، محل وقوع را استان آذربایجان شرقی - حوالی تبریز اعلام کرد.

بر اساس این گزارش این زمین‌لرزه در ساعت ۰۸:۰۰:۵۱ به وقت محلی در طول جغرافیایی: ۴۶.۳۵، عرض جغرافیایی: ۳۸.۰۲ و عمق ۱۵ کیلومتر به وقوع پیوسته است.

نزدیک‌ترین شهر‌ها به مرکز این زمین‌لرزه، ۸ کیلومتری تبریز (آذربایجان شرقی)، ۱۱ کیلومتری باسمنج (آذربایجان شرقی) و ۱۷ کیلومتری سرد رود (آذربایجان شرقی) گزارش شده است.

همچنین نزدیک‌ترین مراکز استان‌ها، ۸ کیلومتری تبریز و ۱۲۴ کیلومتری ارومیه بوده است. مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از اعزام چند تیم ارزیاب به مناطق زلزله زده حوالی تبریز خبر داد.

بر اساس اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر، چند تیم ارزیاب به این منطقه اعزام شده است.

هنوز از خسارت احتمالی این زمین‌لرزه گزارشی ارسال نشده است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: زمین لرزه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی