تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

پیام عبدی به خرید آینده پرسپولیس چه بود؟

مهدی عبدی با گلزنی برابر فولاد خوزستان سه امتیاز حساس را به حساب سرخپوشان واریز کرد و نشان داد در غیاب عیسی آل‌کثیر می‌تواند بار خط حمله تیم یحیی را به دوش بکشد. عملکرد عبدی در سه هفته اخیر، نشان می‌دهد خرید آینده پرسپولیس در خط حمله، کار سختی برای رقابت با شماره ۱۶ این تیم دارد.

کد خبر: ۱۱۹۶۷۱
۰۸:۳۵ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

مهدی عبدی

دیدارنیوز: مهدی عبدی نمی‌خواهد مثل فصل گذشته، فرصت تبدیل شدن به نفر اول خط حمله پرسپولیس را از دست بدهد.

پرسپولیس در بازی با فولاد، فقط دو ضربه به سمت چارچوب حریف زد، اما یکی از همین ضربات، برای گرفتن سه امتیاز کافی بود. مهدی عبدی در نیمه دوم، روی یک ضد حمله توانست با استفاده از توپی که مدافعان برگردانده بودند، تیر خلاص را به فولاد بزند. عبدی فصل پیش هم مقابل فولاد در آزادی، موفق به گلزنی شد، اما عملکرد نه چندان خوب او در سایر مسابقات نیم فصل اول، اجازه نداد نیم فصل دوم مهاجم اول سرخپوشان باقی بماند. این بار اما، او قصد ندارد فرصتی که با مصدومیت آل‌کثیر نصیبش شده را از دست بدهد و در دو بازی آخر تیمش، عملکردی درخشان داشته است.

پرسپولیس پس از مصدومیت آل‌کثیر، سه بازی با فجرسپاسی، ذوب آهن و فولاد انجام داده و در هر سه مسابقه توانسته به پیروزی برسد. عبدی، تک مهاجم پرسپولیس در هر سه مسابقه بوده است. سه بازی و سه گل، آمار خوبی برای عبدی در این مدت محسوب می‌شود و او اجازه نداده جای خالی در خط حمله سرخپوشان احساس شود. عبدی مقابل فجرسپاسی، موفق به گلزنی نشد، اما در پیروزی ۳-۰ مقابل ذوب آهن، دو گل از سه گل تیمش را زد. در بازی این هفته با فولاد هم، عبدی زننده تک گل پرسپولیس بود. این عملکرد، می‌تواند اهداف پرسپولیس در نقل و انتقالات را تغییر دهد. با توجه به مصدومیت آل‌کثیر و عملکرد نه چندان خوب حامد پاکدل، آن‌ها مجبورند یک مهاجم تازه به خدمت بگیرند. فرم خوب عبدی، دست پرسپولیس را باز می‌گذارد که با فشار و نگرانی کمتری، در بازار زمستانی دنبال گزینه‌ای تازه بگردد.

عبدی در لیگ بیستم هم، فرصتی مشابه به دست آورد. نیم فصل اول علی علیپور از پرسپولیس جدا شده بود و عیسی آل‌کثیر، بخاطر شادی گلش دوران محرومیت را پشت سر می‌گذاشت. عبدی در این مدت، عملکرد خوبی نداشت و فقط دو گل برای پرسپولیس زد. همین موضوع هم باعث شد آن‌ها نیم فصل دوم علاوه بر آل‌کثیر تازه برگشته، شهریار مغانلو را هم به تیم‌شان اضافه کنند. عبدی در دوران حضور همزمان آل‌کثیر و مغانلو، از هر دوی آن‌ها بهتر گل زد. با این حال این فصل هم یحیی گل‌محمدی، فرصت بازی بیشتری در اختیار عیسی آل‌کثیر قرار داد و عبدی به گزینه دوم پرسپولیس تبدیل شد. او این فصل یک بار دیگر، به تنها گزینه پرسپولیس در خط حمله تبدیل شده و نمی‌خواهد دوباره، فرصت سوزی کند. عملکرد عبدی در سه هفته اخیر، نشان می‌دهد خرید آینده پرسپولیس در خط حمله، کار سختی برای رقابت با شماره ۱۶ این تیم دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی