تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

۱۹ عضو تیم‌ملی تکواندوی بانوان کرونایی شدند

ابتلای ۱۹ عضو تیم‌ملی تکواندوی بانوان کشورمان به بیماری کرونا باعث شد تا آنها شانس حضور در رقابت‌های فجیره را از دست بدهند. مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی در این باره گفت: یک نفر از دوستان یکی از نفرات حاضر در اردوی تکواندو برای دیدن او به سالن آمد که متاسفانه مبتلا به کرونا بوده و این ویروس را منتقل می‌کند.

کد خبر: ۱۱۹۶۶۰
۱۶:۰۰ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

کرونا تکواندو بانوان

دیدارنیوز: کادر فنی و اعضای تیم ملی تکواندوی بانوان به ویروس کرونا مبتلا شدند و احتمال حضور در رقابت‌های فجیره را از دست دادند.

مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان ایران، با اعلام این خبر، اظهار کرد: برای رقابت‌های لیگ تمامی تکواندوکاران و مربیان تست کرونا دادند، اما در جریان برگزاری مسابقات، یک نفر از دوستان یکی از نفرات حاضر در اردوی تکواندو برای دیدن او به سالن آمد که متاسفانه مبتلا به کرونا بوده و این ویروس را منتقل می‌کند.

وی افزود: با این اتفاق بعد از چند روز تست ۱۹ بازیکن و اعضای کادر فنی تیم بانوان که در اردوی تیم ملی حضور داشتند مثبت شد. با توجه به علائمی که داشتیم به احتمال زیاد به ویروس اومیکرون مبتلا شده ایم، اما در حال حاضر خدا را شکر در شرایط خوبی قرار داریم.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان در پایان گفت: درخواست حضور در تورنمنت فجیره را داشتیم، اما با این اتفاق حضورمان در این رقابت‌ها لغو شد. قرار است نفرات حاضر در اردو برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ در ۱۵ بهمن تست کرونا بدهند و در صورت منفی بودن در لیگ شرکت کنند و پس از آن اردو‌های تیم ملی از سر گرفته خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: تکواندو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی