تیتر امروز

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی
عزای عمومی در آبادان و خرمشهر

لحظه به لحظه سقوط ساختمان متروپل آبادان/۱۵ کشته و ۳۵ زخمی/شناسایی جسد عبدالباقی

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تا شب سه‌شنبه ۱۵ کشته و ۳۵ مجروح در پی داشته است. با اینکه اخبار متناقضی از مرگ حسین عبدالباقی سازنده ابن برج منتشر شده، اما خانواده او جسدش را شناسایی کرده‌اند.

بازیکن گران‌قیمت پرسپولیس در لیست خروجی‌ها؟

رضا اسدی در نیم فصل اول لیگ برتر نتوانست انتظارات یحیی گل محمدی را برآورده کند و این روزها شایعات جدایی یا معاوضه او با بازیکنی دیگر به اوج رسیده است.

کد خبر: ۱۱۹۵۸۶
۱۱:۲۴ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۰

رضا اسدی

دیدارنیوز: بازیکن گران قیمت پرسپولیس در صورتی که به جدایی رضایت بدهد به لحاظی مالی هم به سود سرخ‌ها خواهد بود.

یحیی گل محمدی در نیم فصل به دنبال جذب چند بازیکن است تا ضعف‌های تیمش را برطرف کند، اما از آنجایی که تیم‌های لیگ برتری برای صدور رضایتنامه رقم‌های عجیبی را مطرح کرده اند سرمربی سرخ‌ها بحث معاوضه چند بازیکن تیمش را مطرح کرده است.

طی روز‌های اخیر خبر‌های زیادی در خصوص پیشنهاد معاوضه بازیکنان پرسپولیس با برخی از بازیکنان لیگ برتری منتشر شده است، اما نکته جالب توجه ذکر شدن نام رضا اسدی در تمامی این خبر‌ها است.

هافبک سرخ‌ها در ابتدای فصل با سرو صدای زیاد به پرسپولیس پیوست، اما هرگز موفق نشد نمایش درخشان خود در سایپا و تراکتور را تکرار کند تا به صورت کامل از تفکرات فنی یحیی گل محمدی بیرون برود.

اینطور که به نظر می‌رسد سرخ‌ها در نیم فصل به صورت جدی به دنبال معاوضه رضا اسدی با یکی از گزینه‌های مد نظر یحیی گل محمدی هستند. بازیکن گران قیمت پرسپولیس در صورتی که به جدایی رضایت بدهد به لحاظی مالی هم به سود سرخ‌ها خواهد بود.

ابتدای فصل برخی از منابع خبری رقم قرارداد رضا اسدی را بین ۱۰ تا ۲۰ میلیارد برای یک فصل عنوان کردند که رقم ۲۰ میلیارد کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. اما اگر همان مبلغ ۱۰ میلیارد را هم در نظر بگیریم سرخ‌ها با رقم ۵ میلیاردی که باید برای نیم فصل دوم به اسدی پرداخت کنند می‌توانند پول رضایت‌نامه دو بازیکن لیگ برتری را پرداخت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی