تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

محرومیت مدیرعامل نساجی به دلیل مصاحبه غیرواقعی علیه استقلالی‌ها

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با رای کمیته انضباطی، یک جلسه محروم شد. سیف‌الله‌پور مدعی شده بود پس از پایان بازی با استقلال نسبت به دو بازیکن این باشگاه اعلام شکایت و شکایت از این دو بازیکن را در قالب بازیکنان غیر مجاز به ناظر بازی ارائه کرده است.

کد خبر: ۱۱۹۴۵۲
۱۴:۴۵ - ۲۹ دی ۱۴۰۰

استقلال

دیدارنیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مدیرعامل باشگاه نساجی را یک جلسه محروم کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رای کمیته انضباطی در خصوص اظهارات خلاف واقع ایزد سیف اله پور مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران با رسانه‌ها به قصد تشویش اذهان عمومی صادر شد.

مدیرعامل نساجی مدعی شده بود پس از پایان بازی با استقلال نسبت به دو بازیکن این باشگاه اعلام شکایت و شکایت از این دو بازیکن را در قالب بازیکنان غیر مجاز به ناظر بازی ارائه کرده که پس از تماس تلفنی با ناظر مسابقه، او به صراحت اعلام کرد شکایتی از سوی سیف اله پور مبنی بر استفاده باشگاه اســتقلال از دو بازیکن خارجی غیرمجاز دریافت نکرده است.

به این ترتیب با ملاحظه گزارش خلیفه سلطان ناظر بازی که در آن به شکایتی اشاره نشده، این گزارش در پرونده کلاسه ۱۳۰۷ مضبـوط است، علی رغم فیلم مصاحبه ایشان و اصرار آقای سیف اله پور جهت مصاحبه با اهل رسانه مبنی بر شکایت از دو بازیکن مذکور این کمیته اظهارات آقای سیف اله پور را نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی تشخیص داده و وفق مواد ۷۱ با در نظر گرفتن ماده ۹۳ مقررات انضباطی و همچنین تجویز مواد ۵۰ و ۱۱۷ همین مقررات آقای ایزد سیف اله پور را به ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور طی یک دیدار خانگی برای نساجی مازندران محکوم نموده و باشگاه نساجی مازندران را نیز با توجـه بـه مسئولیت تضامنی ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال جریمه نقدی محکوم می‌نماید. " این رأی قطعی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی