تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

وزیر خارجه آمریکا در راه اوکراین

پس از بحران روزهای اخیر بین روسیه و اوکراین که پای آمریکا و چند کشور دیگر را به میان کشیده، بلینکن وزیر خارجه آمریکا قرار است به اوکراین سفر کند.

کد خبر: ۱۱۹۳۴۲
۱۵:۵۲ - ۲۸ دی ۱۴۰۰

وزیر خارجه آمریکا

دیدارنیوز: رسانه‌های اوکراینی از برنامه سفر وزیر خارجه آمریکا به این کشور برای پنجشنبه هفته جاری خبر می‌دهند.

وبگاه تحلیلی «ZN.ua» اوکراین به نقل از منابع آگاه، از برنامه سفر آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به کی‌یف برای روز پنجشنبه خبر داد.

البته هنوز اطلاعاتی از دستور کار این سفر و محور‌های مورد گفتگو میان بلینکن و مقامات اوکراین در دست نیست، اما این انتظار وجود دارد که سفر پیش رو حول محور تنش‌ها با روسیه و پیشنهاد‌های امنیتی مسکو متمرکز باشد.

این در حالی است که ظاهراً ریاست سازمان جاسوسی آمریکا هم چهارشنبه هفته گذشته در حالیکه نمایندگان واشنگتن و ناتو مشغول مذاکره با روسیه درباره تضمین‌های امنیتی بودند، سفری به اوکراین به عنوان مرکز ثقل تنش‌های اخیر داشته است.

آمریکا و متحدانش مدعی هستند که روسیه در تدارک حمله به اوکراین است حال آنکه مسکو با رد چنین اتهامی هشدار داده که گسترش ناتو به سمت شرق را برنمی تابد و عضویت اوکراین و گرجستان را در پیمان آتلانتیک شمالی، از خطوط قرمز خود تلقی می‌کند.

منبع: مهر
برچسب ها: بلینکن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی