تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

شاداب سازی و بهبود وضعیت کیفی کتاب خانه‌های عمومی گتوند

رئیس اداره کتاب خانه‌های عمومی گتوند از بهبود وضعیت کیفی و شاداب سازی محیط کتاب خانه‌های عمومی در شهر‌های گتوند و جنت مکان خبر داد.

کد خبر: ۱۱۸۸۳۲
۰۸:۱۶ - ۲۵ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: ابوذر اکبری نیا رئیس اداره کتاب خانه‌های عمومی گتوند گفت: در شش ماهه اخیر با اتمام گاز کشی به کتاب خانه عمومی شهید علیجان امامی گتوند و راه اندازی سیستم‌های گرمایشی و تعمیر سیستم‌های سرمایشی در این کتاب خانه، گام بسیار مهمی در مسیر بهبود وضعیت خدمت رسانی به اعضایی که در محل سالن مطالعه مشغول مطالعه هستند بر داشته شد.

وی افزود: با موکت بندی بخش کودک کتاب خانه شهید مقامی شهر جنت مکان و راه اندازی و موکت بندی بخش ویژه برگزاری کلاس‌های آموزشی در این کتاب خانه گامی در جهت شناسایی استعداد‌های درخشان منطقه برداشته شده است.

به گفته او اعتبار هزینه شده به منظور بهبود وضعیت کیفی این کتاب خانه‌ها، ۱۵۰ میلیون ریال بوده است که از محل‌های مختلف از جمله خیرین شهرستان تهیه، و به سر انجام رسیده است.

اکبری نیا اضافه کرد: در صورت تامین منابع مالی لازم اجرای طرح شاداب سازی و بهبود وضعیت کیفی در سایر کتاب خانه‌های عمومی شهرستان را ادامه خواهیم داد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر