تیتر امروز

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!
موج سرما در ایران ادامه دارد

بارندگی مقعطی در کشور؛ ادامه خشکسالی و جاری شدن سیل!

بی شک کلمات خشکسالی و ترسالی را زیاد شنیدید به ویژه در سال های اخیر که کل دنیا به ویژه در ایران با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و حالا بارش برف و باران برخی را خوشحال کرده و برخی را ناراحت.

بسیج ستاد مقابله با کرونا برای تکمیل روند واکسیناسیون

سرپرست فرمانداری شوشتر بر بسیج همه اعضای ستاد مقابله با کرونا و دستگاه‌های مربوطه برای تکمیل روند واکسیناسیون علیه کووید۱۹ تاکید کرد.

کد خبر: ۱۱۸۸۲۴
۱۶:۱۷ - ۲۴ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: حجت‌اله دهدشتی سرپرست فرمانداری شوشتر گفت: پوشش واکسیناسیون علیه کووید۱۹ و دوز سوم در شهرستان شوشتر در برخی مناطق مطلوب و از درصد قابل قبولی برخوردار است، اما در چند نقطه باید تلاش بیشتری برای اقناع مردم جهت تکمیل واکسیناسیون صورت بگیرد.

وی افزود: وضعیت شیوع گونه‌های مختلف ویروس کرونا در مدت اخیر به وضعیت پایداری رسیده که باید با تکمیل واکسیناسیون در جامعه و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی به حفظ آن کمک کنیم.

وی با اشاره به لزوم ترغیب مردم به انجام و تکمیل واکسیناسیون اذعان کرد: باید از طریق اقدامات فرهنگی و تشویقی معدود افرادی که واکسن تزریق نکرده‌اند را به انجام این عمل مشتاق کرد تا سطح سلامت جامعه و مردم ارتقاء یابد. علاوه بر آن باید کسانی که نوبت‌های قبلی واکسن را دریافت کردند و نوبت سوم واکسن آن‌ها فرا رسیده، با سرعت بیشتری برای آن اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری شوشتر همچنین افزایش مراکز واکسیناسیون را در برخی مناطق مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: ممکن است افرادی به هر دلیل برای انجام واکسیناسیون به سطح شهر مراجعه نکنند، بنابراین باید با ایجاد مراکز واکسیناسیون حتی به صورت موقت در بخش‌ها و روستاها، این اقدام را برای مردم عزیز آسان‌تر کنیم.

گفتنی است، دکتر دهدشتی چهارشنبه شب با حضور در شهرک علم الهدی و شهرک اندیشه از دو مرکز انجام واکسیناسیون کووید۱۹ که با همکاری مجموعه علوم پزشکی و بسیج در حال فعالیت‌اند بازدید و در جریان روند کار آن‌ها قرار گرفت.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر