تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

نماینده مجلس: رئیسی باید مدیران استانی و میانی را تغییر دهد

فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای باشد تا تصمیمات اتخاذ شده و وعده‌های داده شده در سفر‌های استانی هرچه سریع‌تر اجرایی شوند تا امید ایجاد شده در جریان این سفر‌ها به یأس مبدل نشود.

کد خبر: ۱۱۸۸۰۸
۰۹:۱۲ - ۲۴ دی ۱۴۰۰

نماینده مجلس

دیدارنیوز: نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: سفر‌های استانی رئیس جمهور از یک‌سو موجب آشنایی مدیران ارشد اجرایی کشور با مشکلات مردم و از سوی دیگر موجب ایجاد امید در میان اقشار مختلف مردم می‌شود.

فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر‌های استانی رئیس‌جمهور گفت: سفر‌های استانی رئیس‌جمهور موجب امیدواری در میان مردم می‌شود و از سوی دیگر زمینه را برای آشنایی مدیران ارشد اجرایی کشور با مشکلات مردم فراهم می‌آورد.

وی افزود: این که در اینجا قابل ذکر است این است که برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای باشد تا تصمیمات اتخاذ شده و وعده‌های داده شده در سفر‌های استانی هرچه سریع‌تر اجرایی شوند تا امید ایجاد شده در جریان این سفر‌ها به یأس مبدل نشود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نکته‌ای که در اینجا قابل ذکر است این است که آقای رئیسی باید هرچه زودتر نسبت به تغییر مدیران استانی و مدیران میانی خود اقدام کند چرا که این مدیرانی که از دولت قبل باقی مانده اند با تفکری که دارند مانع از تحقق اهداف دولت سیزدهم خواهند شد.

رحمانی خاطرنشان کرد: در واقع می‌توان گفت که تفکر دولت قبل و مدیران دولت قبل بر سیستم مدیریتی دولت فعلی همچنان حاکم است و اگر این مدیران بخواهند همچنان بر سر کار باشند مشاهده اقدامات انقلابی نخواهیم بود.

وی افزود: تصمیمات متخذه در سفر‌های استانی باید توسط همین مدیران اجرایی میانی اجرا شود و وقتی اعتقادی در این مدیران برای اجرای این تصمیمات وجود نداشته باشد طبیعی است که سفر‌های استانی ثمره لازم را نخواهد داشت و موجب ایجاد نارضایتی در میان مردم خواهد شد.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر