تیتر امروز

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

محرم و سپاهان، یک پایان تلخ؟ + فیلم

قهرمان چند دوره لیگ برتر این روزها در وضعیت بغرنجی به سر می‌برد و شکست‌های پیاپی همه را در اصفهان کلافه کرده. آیا محرم نویدکیا به آخر خط رسیده است؟

شکستن قاب حمایت، انحصار و خط قرمزها ویژگی شاخص جشنواره عمار است

عضو شورای اکران کنندگان استان خوزستان گفت: یکی از کارهایی که جشنوراه مردمی فیلم عمار در این دوازده سال انجام داد شکستن قاب حمایت، انحصار و خط قرمزها بوده است.

کد خبر: ۱۱۸۶۸۳
۱۳:۱۷ - ۲۲ دی ۱۴۰۰

شکستن قاب حمایت، انحصار و خط قرمزها ویژگی شاخص جشنواره عمار است

به گزارش دیدارنیوز خوزستان؛سید محمد آل‌عمران در نشست خبری دوازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار استان خوزستان اظهار داشت: ماهیت جشنوراه مردمی فیلم عمار شکستن انحصارها بود که این انحصار در چند لایه است. 

وی افزود: یکی از آنها شکستن انحصار در سوژه فیلم مستند است که زمانی در مور سوژه‌های فیلم‌ها و کسانی که در رسانه و می‌بینیم کسانی بودند که در شمال تهران هستند و گویی برای قشر خاصی از جامعه اختصاص داشت. 

عضو شورای اکران کنندگان استان خوزستان تصریح کرد: یکی از کارهایی که جشنوراه مردمی فیلم عمار در این دوازده سال انجام داد شکستن قاب حمایت، انحصار و خط قرمزها بوده است که رسالت آن پا گذاشتن به موضوعاتی است که برخی افراد ورود به آن را مصلحت نمی‌دانند. 

وی ادامه داد: رسانه ملی چه نسبتی با مطلبه‌گری و عدالت‌خواهی دارد؟ ما قیام کردیم که عدالت را احیا کنیم اما رسانه ملی هیچ نسبتی با آن برقرا نمی‌کند.

در ادامه محمد لطفی دبیر جشنواره مردم فیلم عمار خوزستان اظهار داشت:  فراخوان این جشنواره اوایل مهرماه اطلاع‌رسانی و بیش از 3 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره عمار در تهران ارسال شد و حدود 700 اثر از خوزستان نیز در این جشنواره شرکت کردند. 

وی افزود: آثار ارسال شده از استان خوزستان به این جشنواره از لحاظ کیفی و کمی نسبت به سال‌های گذشته بهتر بوده است و اکران‌های عمومی جشنواره مردمی عمار خوزستان از 21 دی‌ماه آغاز و از پنجم تا هشتم بهمن‌ماه 50 اثر منتخب خوزستان و تعدادی از آثار منتخب کشور در سینما اکسین اهواز به اکران در می‌آیند.

لطفی برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی فیلم سازی، ایده‌پردازی و گرافیک را از برنامه‌های فرعی این جشنواره عنوان کرد.


برچسب ها: خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر