تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

تولید ۶۷ درصد محصولات سبزی و صیفی خوزستان در دزفول

معاون اقتصادی استاندار خوزستان گفت: ۶۷ درصد محصولات سبزی و صیفی خوزستان در دزفول تولید می‌شود.

کد خبر: ۱۱۸۶۰۴
۱۹:۲۹ - ۲۱ دی ۱۴۰۰

به گزارش دیدار نیوز خوزستان: فتوحی معاون اقتصادی استاندار خوزستان گفت: با همت فرماندار، اداره راهداری، نمایندگی روغن ایرانول و صنف کامیون داران شهرستان دزفول یک اقدام اساسی در راستای خدمات رسانی به قشر کامیون داران به عنوان عواملی که در بحث اقتصادی و حمل و نقل تأثیر زیادی دارند، انجام شده است.

وی افزود: ۷۰ درصد واردات کشور از طریق بندر امام انجام می‌شود و سهم و میزان کامیون داران در این استان بسیار بالا است به طوری که حدود دو هزار و ۵۰۰ کامیون در دزفول وجود دارد و ضمن اینکه روزانه تعداد زیادی کامیون از سایر استان‌ها و شهرستان‌ها نیز در دزفول تردد می‌کنند.

فتوحی تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که موجب رضایت این قشر می‌شود، موضوع تأمین روغن با نرخ دولتی است که این امر از امروز توسط تولید کننده روغن در دزفول آغاز شده است.

معاون استاندار خوزستان ادامه داد: ۶۷ درصد محصولات سبزی و صیفی استان خوزستان در دزفول تولید می‌شود که این امر باعث شده تا ما نگاه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشیم.

علی فرهمندپور فرماندار ویژه دزفول گفت: امروز با حضور معاون استاندار خوزستان و در راستای مساعدت به قشر کامیون داران شهرستان دزفول که در حوزه اقتصاد و حمل و نقل کشور بسیار تأثیر گذار هستند مقداری روغن صنعتی با قیمت کارخانه توزیع شد.

وی تصریح کرد: هشت هزار لیتر «روغن ۱۷ هزار» و «روغن هفت هزار» سهمیه‌ای به دزفول تعلق گرفته است که امروز با نرخ دولتی برای تنظیم بازار بین ماشین‌های سنگین توزیع می‌شود و طی هماهنگی با شرکت تولید کننده قرار است این سهمیه به صورت ماهانه یا دو ماه یک بار برقرار باشد.

فرماندار ویژه دزفول خواستار نگاه ویژه مسئولان به ویژه معاون اقتصادی استانداری به دزفول شد و ابراز امیدواری کرد که این اقدام‌ها تداوم و افزایش یابد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر