تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس:

پزشکی که با یک عمل ۳۰ میلیون می‌گیرد به مناطق محروم نمی‌رود!

مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز مجلس گفت: برخی وقتی که باید برای دولت کار کنند بیرون رفتند و چند میلیارد سرمایه زدند، آیا این دفاع از جانباز است؟ اگر مرد هستید برای خدمت به مردم از خود و پول خود بگذرید، این گوی و این میدان!

کد خبر: ۱۱۸۵۱۹
۱۰:۳۲ - ۲۱ دی ۱۴۰۰

پزشکی که با یک عمل ۳۰ میلیون می‌گیرد به مناطق محروم نمی‌رود!

دیدارنیوز: عضو کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از عملکرد برخی پزشکان در دریافت هزینه‌های کلان برای انجام عمل جراحی، تاکید کرد که افراد مدعی دفاع از خون شهدا و شهید سلیمانی مانند آنان عمل کنند.

مسعود پزشکیان عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۱ دی) مجلس شورای اسلامی، در اخطاری اظهار داشت: بنده مسئول اکیپ‌های اضطراری جبهه‌ها بودم و لشکر عاشورا هیچ عملیاتی نداشته که ما یا دوستانمان آنجا نباشیم، بنابراین تمام زندگی ما برای انقلاب و جانبازان است.

وی با بیان اینکه کسی که ادعای جانبازی و پیمودن راه شهید سلیمانی را می‌کند، لطفا مثل آن‌ها نیز راه برود، تصریح کرد: برخی وقتی که باید برای دولت کار کنند بیرون رفتند و چند میلیارد سرمایه زدند، آیا این دفاع از جانباز است؟ اگر مرد هستید برای خدمت به مردم از خود و پول خود بگذرید، این گوی و این میدان!

نماینده تبریز در مجلس با تاکید بر اینکه مطالبی که بیان کرده است در حمایت از محرومان بوده است، یادآور شد: مطالبی که بیان کردیم به معنای این نیست که کارکرد وزارت بهداشت در زمان کرونا نامطلوب بوده است، بلکه به این دلیل بیان شد که بهتر عمل شود. از سوی دیگر در شرایطی که تعدادی از پزشکان مبالغ ۳۰ میلیونی برای یک عمل دریافت می‌کنند، چطور می‌توان به یک پزشک گفت در ازای دریافت ۸ میلیون تومان به شهرستان برود و حق هم ندارد از آنجا خارج شود؟ در این شرایط او هم نسبت به شهدا و هم انقلاب هم به فردی که مدعی دفاع از حقوق شهداست، بدبین می‌شود.

پزشکیان گفت: ما برای حمایت از محرومان، انقلاب و خون شهدا آماده ایم و تا آخرین قطره خون خود در راه دفاع از انقلاب و خون شهدا خدمت می‌کنیم.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر