تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

اصرار وزیر مهاجرت استرالیا به اخراج جوکوویچ/ حضور پلیس و درگیری با هواداران «نوله» +عکس

ماجرای جنجالی حضور نواک جوکوویچ در استرالیا همچنان ادامه دارد و باعث درگیری پلیس با هواداران وی شده است. در این میان، وزیر مهاجرت استرالیا پس از دیدار با نواک جوکوویچ همچنان به اخراج این تنیسور صربستانی فکر می‌کند.

کد خبر: ۱۱۸۴۶۶
۱۵:۱۷ - ۲۰ دی ۱۴۰۰

وزیر مهاجرت استرالیا

دیدارنیوز: وزیر مهاجرت استرالیا همچنان به فکر اخراج نواک جوکوویچ از این کشور است.

به نقل از TEH AGE استرالیا، پلیس ایالت ویکتوریا و چندین نیروی امنیتی وارد ساختمان محل اسکان نواک جوکوویچ و وکلایش شدند. این اتفاق به دنبال صدور حکم دادگاه ملبورن مبنی بر حقانیت نواک جوکوویچ و لزوم ورود رسمی‌اش به خاک استرالیا صورت گرفت.

پلیس استرالیا همچنین با هواداران نواک جوکوویچ در ملبورن درگیر و مجبور به استفاده از گاز اشک‌آور برای متفرق کردن آن‌ها شد.

اصرار وزیر مهاجرت استرالیا به اخراج جوکوویچ/ حضور پلیس و درگیری با هواداران «نوله» +عکساصرار وزیر مهاجرت استرالیا به اخراج جوکوویچ/ حضور پلیس و درگیری با هواداران «نوله» +عکس

جورج جوکوویچ، برادر نواک جوکوویچ نیز گفت: اقدام پلیس و نیرو‌های امنیتی استرالیا نشان می‌دهد دوباره می‌خواهند نواک را زندانی کنند. ما در حال مشاوره با وکلای حقوقی هستیم. همه گزینه‌ها روی میز است و پیروزی نواک شکست بزرگی برای مقام‌های دولتی استرالیا بود.

از سویی آلکس هاوک، وزیر مهاجرت استرالیا پس از دیدار با نواک جوکوویچ همچنان به اخراج این تنیسور صربستانی فکر می‌کند. جوکوویچ از چهارشنبه گذشته به دنبال لغو ویزایش به دلیل عدم تزریق واکسن کرونا در قرنطینه استرالیا به سر می‌برد. برترین تنیسور جهان تصمیم داشت تا برای شرکت در تنیس آزاد استرالیا با نامه معافیت پزشکی عدم تزریق واکسن کرونا وارد این کشور شود. دادگاه ملبورن نیز امروز با معتبر دانستن ویزای جوکوویچ خواهان ورود رسمی‌اش به خاک استرالیا شد.

بر اساس این گزارش؛ از نظر تئوری اخراج رسمی نواک جوکوویچ می‌تواند فردا یا روز‌های آینده عملی شود.

منبع: تسنیم
برچسب ها: نواک جوکوویچ
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر