تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

خبر رسانه عربی درباره «توافق موقت» ساختگی است

یک منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده ایران در وین اعلام کرد خبر نشریه الرای الیوم درباره توافق موقت، ساختگی و دور از واقعیت است. روزنامه رای الیوم پیشتر در گزارشی به بررسی حواشی مربوط به مذاکرات وین پرداخته و مدعی شده بود، که طرفین به توافق موقت ۲ ساله رسیده‌اند.

کد خبر: ۱۱۸۳۳۷
۱۴:۲۵ - ۱۹ دی ۱۴۰۰

توافق وین

دیدارنیوز: یک منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده گفت که خبر روزنامه الرای الیوم درباره حصول توافق موقت ۲ ساله در وین «کاملا غلط و ساختگی» است.

یک منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده اظهار داشت که خبر روزنامه الرای الیوم درباره حصول توافق موقت ۲ ساله در وین «کاملا غلط و ساختگی» است.

روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم پیشتر در گزارشی به بررسی حواشی مربوط به مذاکرات وین پرداخته و مدعی شده بود، که طرفین به توافق موقت ۲ ساله رسیده‌اند.

این روزنامه عربی مدعی شده بود که مذاکرات در این دوره به توافقی موقت به مدت دو سال منتهی شد که در واقع مرحله آزمودن دو طرف و اعتمادسازی محسوب می‌شود.

الرای الیوم همچنین مدعی شده بود که «طبق توافقی که جدیداً صورت گرفته ایران از ذخایر اورانیوم غنی شده و سانتریفیوژ‌ها و اورانیوم فلزی که بعد از خروج دولت آمریکا از توافق هسته‌ای تولید کرده محافظت خواهد کرد. بر اساس این توافق این ذخایر به روسیه منتقل خواهد شد و بلافاصله بعد از عقب‌نشینی دولت آمریکا از توافق مذکور به ایران باز خواهد گشت.»

منبع: تسنیم
برچسب ها: مذاکرات وین
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر