تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

اقبالی: مس بهتر از استقلال بود/ ممکن است جام‌جهانی را از دست بدهیم

پیشکسوت باشگاه استقلال به تمجید از بازی خوب مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی پرداخت و گفت شاگردان مجیدی در حال بهتر شدن هستند. او بی‌انگیزه شدن بازیکنان پرسپولیس را تبعات حذف از آسیا می‌داند.

کد خبر: ۱۱۸۲۴۷
۰۸:۴۵ - ۱۹ دی ۱۴۰۰

اقبالی

دیدارنیوز: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مس رفسنجان در خیلی از دقایق بهتر از استقلال بود، اما با اشتباهاتی که انجام داد بازی را با نتیجه سه بر دو واگذار کرد.

مسعود اقبالی در خصوص عملکرد بازیکنان استقلال در دیدار برابر مس رفسنجان اظهار داشت: یک فوتبال منطقی و زیبا به شکلی است که در اصل انتقال، بتوانی هم به خوبی دفاع را انجام دهید و هم خوب حمله کنید. مس رفسنجان در خیلی از دقایق بهتر از استقلال بود. با اشتباهاتی که انجام داد بازی را با نتیجه سه بر دو واگذار کرد. فکر می‌کنم استقلال یکی از بهترین تیم‌هایی است که در لیگ داریم و بازیکنان جوانی در اختیار این تیم هستند و انسجام تیمی را به خوبی پیدا کردند. 

وی افزود: استقلال نشان داده که روز به روز با توجه به این که از بازیکنان ذخیره خود استفاده می‌کند در حال بهتر شدن است و بازیکنان ذخیره با انگیزه لازم بازی می‌کنند. در خط دفاعی استقلال استحکام لازم به وجود آمده و با توجه به این که برای اولین بار در ورزشگاه آزادی ۲ گل دریافت کرد، فوتبال خوبی را ارائه داد. هر تیمی به خصوص تیم‌های حرفه‌ای گاهی اوقات در دفاع اشتباه می‌کنند که منجر به گل خوردن تیمشان می‌شود. تیم مس به این باور رسیده که در شرایطی که عقب هست هم می‌تواند بازی را بدست بگیرد و گلزنی کند. 

مربی اسبق آبی پوشان در مورد عملکرد امین قاسمی نژاد که در دقایق پایانی وارد زمین شد و توانست برای استقلال گلزنی کند گفت: این بازیکن زمانی که در لیگ یک بازی می‌کرد یکی از بهترین بازیکن‌های لیگ بود و عنوان آقای گلی را هم کسب کرد. تیم استقلال محل افرادی است که بتوانند در رقابت‌ها با یکدیگر پست تخصصی خود را بدست بیاورند. به قاسمی نژاد فرصت کمی داده شده و اگر بازیکنی که در نیمکت حضور دارد منتظر فرصت نباشد، اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهد و زمانی که وارد زمین می‌شود به دلیل زمان کوتاهی که دارد نمی‌تواند تمرکز لازم را داشته باشد.

اقبالی در خصوص عملکرد خارجی‌های استقلال در این بازی مقابل مس عنوان کرد: به نظرم یامگا در حال جا افتادن در ترکیب است و درک خوبی از هم تیمی‌های خود دارد و بازیکنان استقلال هم به توانایی این بازیکن پی بردند. یامگا بازیکنی است که در دفاع عملکرد خوبی دارد و به خط دفاعی کمک می‌کند و مسئله مهمی است که یک بازیکن بتواند در دفاع و حمله شرکت فعال داشته باشد، اما رودی ژستد هنوز نتوانسته در تیم خود را جا کند و آنطوری که از او انتظار می‌رود بازی خوبی ارائه نداده است. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا حذف سرخابی‌ها از آسیا بر روحیه بازیکنان تاثیر گذار است یا خیر گفت: در بازی‌های آسیایی است که بازیکنان دیده می‌شوند و می‌توانند به تیم‌های بزرگ بروند. اگر این بازی‌ها نباشد بازیکنان انگیزه خود را از دست می‌دهند. همانطور که دیدید پرسپولیس نشان داد که این موضوع تاثیرات بدی بر روی بازیکنان خود گذاشته است. بازیکنانی که در تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند یکی از امید‌های آن‌ها حضور در رقابت‌های آسیایی است.

اقبالی خاطر نشان کرد: نگرانی وجود دارد که مبادا تا اسفند ماه در مسئله تعلیق تیم ملی مشکلی پیش بیاید و تاریخ نشان داده که مسئولان کمتر به مسائل ورزشی توجه دارند و قوانین فیفا را جدی نمی‌گیرند. اگر تا اسفند ماه نتوانیم بند اول اساسنامه فدراسیون فوتبال را درست کنیم ممکن است که محروم شویم و فرصت حضور در جام جهانی را از دست بدهیم.

منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر