تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

کاهش وزن پمپئو و احتمال نامزدی در انتخابات آمریکا!

وزیر امور خارجه سابق آمریکا با کاهش وزن شدید خود به تیتر رسانه‌ها تبدیل شد و حالا شایعاتی درباره احتمال نامزدی او برای انتخابات دو سال دیگر مطرح شده است.

کد خبر: ۱۱۸۱۹۱
۱۳:۲۰ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

وزیر خارجه آمریکا

دیدارنیوز: تصاویر منتشر شده از مایک پمپئو وزیر امور خارجه سابق آمریکا که به شدت کاهش وزن داشته، این گمانه زنی‌ها را مطرح کرده است که وی احتمالا نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ ایالات متحده را مورد بررسی قرار می‌دهد.

پمپئو پس از پایان دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا به شدت کاهش وزن داشته و تصاویر منتشر شده از وی، گویای این مهم است.

اگرچه برخی رسانه ها، گمانه زنی‌هایی را درباره بیماری سرطان پمپئو مطرح کرده اند، وی این موضوع را تکذیب کرده و گفته که با ورزش و رژیم غذایی موافق به کاهش وزن به میزان ۹۰ پوند شده است.

در همین حال، برخی رسانه‌ها کاهش وزن وی را نشانه انگیزه و آمادگی او برای چالاک‌تر شدن با هدف شرکت در انتخابات ۲۰۲۴ می‌دانند.

نشریه انگلیسی تایمز در گزارشی نوشت: اگرچه پمپئو هنوز احتمال ورود به رقابت انتخاباتی کاخ سفید را قطعی نکرده، تارنمای هیل وی را یکی از ۱۰ جمهوریخواهی دانسته است که به احتمال زیاد در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ نامزد می‌شوند.

پمپئو که مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) بود، گفته است که تصمیم دارد سبک زندگی سالم تری را در پیش گیرد.

وی توضیح داد که وزنش پس از آنکه اولین بار در سال ۲۰۱۰ به عنوان نماینده ایالت کانزاس در کنگره انتخاب شد، افزایش یافت.

تارنمای هیل اسامی دیگر نامزد‌های احتمالی جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ را بدین شرح اعلام کرد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا، رون دسانتیس فرماندار ایالت فلوریدا، مایک پنس معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا، کریس کریستی فرماندار سابق ایالت نیوجرسی، نیکی هیلی سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل، تد کروز سناتور ایالت تگزاس، کریستی نوم فرماندار ایالت داکوتای جنوبی، تام کاتن سناتور ایالت آرکانزاس و لری هوگان فرماندار جمهوریخواه ایالت مریلند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: پمپئو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر