تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

دیدار مقام سعودی با نماینده آمریکا در امور ایران

منابع سعودی از دیدار نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خبر دادند. برخی منابع مدعی شدند که عبدالله بن خالد روز جمعه با «انریکه مورا» نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین هم دیدار کرده است.

کد خبر: ۱۱۸۱۱۵
۰۸:۰۹ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

دیدار مقام سعودی با نماینده آمریکا در امور ایران

دیدارنیوز: منابع سعودی از دیدار نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خبر دادند.

شبکه العربیه از دیدار «عبدالله بن خالد» نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین با «رابرت مالی» نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خبر داد.

بر اساس این گزارش، دیدار عبدالله بن خالد و رابرت مالی روز جمعه انجام شد. این در حالی است که این مقام سعودی روز پنج شنبه هم با «فیلیپ ایریرا» رئیس هیأت مذاکره کننده فرانسه در مذاکرات وین دیدار کرده بود.

نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین روز پنج شنبه با «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در مذاکرات وین هم دیدار داشت.

اولیانوف در توئیتی نوشته بود که در مورد چشم انداز گفتگو‌های امنیتی در منطقه خلیج فارس با نماینده عربستان سعودی رایزنی کرده است.

از سوی دیگر برخی منابع مدعی شدند که عبدالله بن خالد روز جمعه با «انریکه مورا» نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین هم دیدار کرده است.

منبع: مهر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر