تیتر امروز

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...

دیدار مقام سعودی با نماینده آمریکا در امور ایران

منابع سعودی از دیدار نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خبر دادند. برخی منابع مدعی شدند که عبدالله بن خالد روز جمعه با «انریکه مورا» نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین هم دیدار کرده است.

کد خبر: ۱۱۸۱۱۵
۰۸:۰۹ - ۱۸ دی ۱۴۰۰

دیدار مقام سعودی با نماینده آمریکا در امور ایران

دیدارنیوز: منابع سعودی از دیدار نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خبر دادند.

شبکه العربیه از دیدار «عبدالله بن خالد» نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین با «رابرت مالی» نماینده ویژه آمریکا در امور ایران خبر داد.

بر اساس این گزارش، دیدار عبدالله بن خالد و رابرت مالی روز جمعه انجام شد. این در حالی است که این مقام سعودی روز پنج شنبه هم با «فیلیپ ایریرا» رئیس هیأت مذاکره کننده فرانسه در مذاکرات وین دیدار کرده بود.

نماینده عربستان در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین روز پنج شنبه با «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در مذاکرات وین هم دیدار داشت.

اولیانوف در توئیتی نوشته بود که در مورد چشم انداز گفتگو‌های امنیتی در منطقه خلیج فارس با نماینده عربستان سعودی رایزنی کرده است.

از سوی دیگر برخی منابع مدعی شدند که عبدالله بن خالد روز جمعه با «انریکه مورا» نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین هم دیدار کرده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی